WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 11/2017

Poszkole

Halo, halo - jest tu ktoś? A może wszyscy ogrywają już Mass Effect Andromeda? :)

Jak już wspomniałam w mijającym tygodniu na rynku zadebiutowała nowa produkcja EA, na którą wielu graczy czekało od lat.

I chociaż wciąż mamy do czynienia z dobrą grą, to pierwsze recenzje, a także własne doświadczenia pokazują, że będzie to jednak spore rozczarowanie.

Tak czy inaczej, zapraszamy na podsumowanie tygodnia, gdzie nie tylko nowy Mass Effect - obiecujemy!

PONIEDZIAŁEK, 20 marca

Zaskakująco niskie oceny nowego Mass Effecta - W sieci pojawiły się właśnie pierwsze recenzje i wyłania się z nich niestety obraz nieco rozczarowującej gry, chociaż nowy Mass Effect jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku.Eurogamer stwierdził nawet, że jest to „prawdopodobnie najgorszy RPG od BioWare”, a inne redakcje były nieco bardziej łaskawe, więc tak prezentuje się lista pierwszych ocen:

PCGamer – 80/100
PCGamesN – 8
IGN – 7.7
Polygon – 7.5
GamesRadar – 3.5/5
Destructoid – 6.5
Gamespot – 6
USGamer – 3/5
Digital Trends – 5
 

 

WTOREK, 21 marca

Assassin’s Creed Empire już w listopadzie? - Wszystko wskazuje na to, że skrytobójczy cykl powróci w tym roku i co prawda wciąż nie doczekaliśmy się żadnego oficjalnego potwierdzenia tej informacji, ale najnowsze przecieki zdają się wskazywać na premierę jesienią tego roku. Gra w wersji na konsolę Xbox One pojawiła się właśnie w ofercie jednego ze szwajcarskich sklepów internetowych (World of Games), gdzie widnieje jako Assassin’s Creed Empire. Początkowo na stronie widniała data listopad 2017, ale ta szybko została zmieniona na czwarty kwartał 2017 roku.

1_12

 

ŚRODA, 22 marca

Tak wygląda nowy pad Xbox One - Doczekaliśmy się zapowiedzi nowego kontrolera do konsoli Xbox One, który wyraźnie czerpie inspirację z mody „militarnej”. The Recon Tech Special Edition, bo o nim właśnie mowa, nie różni się praktycznie niczym od standardowego modelu, szczególnie w zakresie budowy czy funkcjonalności i wyróżniają go jedynie kolor, złote laserowo grawerowane akcenty i gumowane gripy poprawiające komfort i przyczepność. Jeżeli zaś chodzi o cenę, to musimy przygotować się na wydatek rzędu 70 USD – międzynarodowa premiera 25 kwietnia.

 

CZWARTEK, 23 marca

Super Mario Run dla wszystkich - w ubiegłym roku japoński koncern rozpoczął podbój smartfonów i tabletów, praktycznie z miejsca odnosząc ogromny sukces. Wszystko za sprawą Super Mario Run, które w grudniu trafiło na sprzęty z systemem iOS, a od dziś dostępne jest także na Androidzie. Użytkownicy urządzeń z systemem Google mogą już pobierać grę ze sklepu Play, a androidowa wersja jest identyczna jak ta znana z iOS, co oznacza darmową aplikację z kilkoma poziomami, a jeśli chcemy otrzymać pełny produkt, to musimy zapłacić 45 PLN.

mario_02

 

PIĄTEK, 24 marca

Twórcy Andromedy mają mnóstwo roboty - Najnowszy tytuł BioWare cierpi na sporą ilość problemów technicznych, a gracze narzekają na bardzo ubogi kreator postaci, przedziwne animacje, spadki płynności (głównie konsole) i wiele innych przypadłości, które nie powinny mieć miejsca przy tego typu produkcji. Twórcy przyznali już, że nie planują łatki w najbliższym czasie, ale po wielu skargach niezadowolonych graczy studio będzie starało się poprawić "pewne błędy". Producent przyznał też, że starają się ulepszyć kreator postaci, ale i w tym przypadku nie wiemy, kiedy możemy się spodziewać jego debiutu.

 

SOBOTA, 25 marca

Darmowy tydzień ze Street Fighter V - Street Fighter V zadebiutował na rynku przeszło rok temu, ale gra nie spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy, więc japoński producent nie daje za wygraną i postanowił coś z tym zrobić. Zapowiedział dużą aktualizację, która poprawi infrastrukturę sieciową, czyli Capcom Fighters Network. Ta zmienić ma naprawdę sporo aspektów, dlatego Capcom chce najpierw przetestować te nowości i w dniach 28 marca - 3 kwietnia gracze PC otrzymają możliwość sprawdzenia Street Fightera V. Trial będzie dostępny na platformie Steam i oferować ma tylko tryby sieciowe, ale dostępny będzie całkowicie za darmo dla wszystkich zainteresowanych.

street-fighter-v-ryu-

 

NIEDZIELA, 26 marca

Call of Duty: WWII na pierwszych grafikach - Otrzymaliśmy potwierdzenie plotek o nowej odsłonie serii, która ma powrócić do korzeni, czyli do II wojny światowej.  Za najnowszą część CoDa odpowiadać ma studio Sledgehammer Games, a grafiki promocyjne, które wyciekły do sieci, zdradzają tytuł Call of Duty: WWII. Warto podkreślić, że źródłem tego wycieku jest ta sama osoba, która rok temu dostarczała nam informacji na temat Call of Duty: Infinite Warfare jeszcze przed ujawnieniem tego tytułu. Poza tym, czcionka użyta do tytułu gry zdaje się być identyczna jak ta, której Activision używa do swoich gier, więc wszystko się zgadza.

2_10

 

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-03-26

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.