WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 1/2017

Poszkole

Pierwszy tydzień nowego roku dobiega właśnie końca, pora więc na małe podsumowanie.

Początek roku został całkowicie zdominowany przez amerykańskie targi CES, na których oglądamy mnóstwo technologicznych ciekawostek.

I chociaż częściowo dotyczą one również branży gier wideo, to raczej skupiają się na technicznej części tej rozrywki, czyli sprzęcie do grania niż na samych tytułach.

Ale nie martwcie się, bo i tak znaleźliśmy dla Was kilka ciekawych informacji, które znajdziecie poniżej w skondensowanej formie, w sam raz na 5 minut przy wieczornej herbacie czy kawie :)

PONIEDZIAŁEK, 2 stycznia

Valve publikuje listę najlepiej sprzedających się w 2016 roku gier na Steamie, tytuły pogrupowano w cztery kategorie, z których najważniejsza jest platynowa, obejmująca 12 najlepszych gier. Dla kogo znalazło się miejsce w tym elitarnym gronie? Między innymi Grand Theft Auto V, DOTA 2, Fallout 4 czy Rocket League.

2017-01-01-image-5

 

WTOREK, 3 stycznia

Steam przyznaje swoje pierwsze nagrody - głosowanie zakończone, pora więc poznać zwycięzców w 12 oryginalnych kategoriach. Co ciekawe, plebiscyt nie ograniczał się jedynie do produkcji, które zadebiutowały w ubiegłym roku, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach. Tylko dwie uhonorowane gry, czyli DOOM i Dark Souls 3, to produkcje z 2016 roku, no chyba, że wliczymy w to także Skyrima, który doczekał się odświeżonej edycji pod koniec zeszłego roku. Więcej informacji i lista zwycięzców TUTAJ.

Steam

 

ŚRODA, 4 stycznia

Ariana Grande w Final Fantasy - w środę dowiedzieliśmy się, że piosenkarka pojawi się jako bohaterka w mobilnej grze Final Fantasy: Brave Exvius. Użytkownicy iOSa i Androida będą mogli już niebawem sprawdzić jej możliwości, bo gra pierwotnie debiutująca w Japonii już w 2015 roku, w końcu doczekała się międzynarodowej premiery.

 

CZWARTEK, 5 stycznia

To była wiadomość, na którą rzesze fanów czekały od momentu publikacji pierwszego materiału z Mass Effect: Andromeda - Aaryn Flynn z BioWare zdradził, że gra zadebiutuje na rynku europejskim 23 marca (2 dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych). Przy okazji konferencji Nvidii poznaliśmy też nowy materiał z rozgrywki, który pozwala nam chociaż na chwilę zanurzyć się w nowej odsłonie serii.

 

PIĄTEK, 6 stycznia

Playground Games popełniło duży błąd - twórcy wraz z ostatnią aktualizacją Forza Horizon 3 na PC udostępnili bowiem niezabezpieczoną wersję deweloperską tego tytułu. Pomyłka sprawiła, że ujawniono wiele niewypuszczonych jeszcze aut, a co gorsze gracze, którzy zassali tę wersję i w nią pograli, stracili swoje save'y. Aktualizacja szybko została usunięta, a każdy kto zdążył ją pobrać musi teraz odinstalować grę i ponownie ją pobrać ze sklepu Windows.

xbox.com

 

SOBOTA, 7 stycznia

Genialna sprzedaż PS4 w okresie świątecznym - miesiąc temu Sony chwaliło się przekroczeniem przez konsolę bariery 50 mln sprzedanych sztuk, a teraz informuje o kolejnym rekordzie. Producent zaznaczył, że przez 6 tygodni, w okresie od 20 listopada 2016 toku do 1 stycznia 2017 roku, sprzedało się łącznie aż 6,2 mln sztuk PS4, czyli nieco ponad milion na tydzień.

Sony

 

NIEDZIELA, 8 stycznia

Hakerzy złamali NES Classic Edition - produkt Nintendo okazał się strzałem w dziesiątkę, ale kilka elementów japoński producent mógł zrobić lepiej. Mowa tu przede wszystkim o bardzo krótkich przewodach kontrolerów oraz mocno ograniczonej bibliotece gier bez możliwości rozszerzenia, ale ... na oba problemy znalazła się już recepta. Po pierwsze na rynku pojawiły się bezprzewodowe wersje kontrolerów do tej konsolki, a scena zajmująca się modami postarała się o to, byśmy mogli dodać do niej dodatkowe gry - pamiętajcie tylko, że zabieg taki najczęściej jest nielegalny.

YouTube

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-01-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.