WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 12/2017

Poszkole

Nioh i Nier już za Wami, a Mass Effect powoli się kończy? No to najwyższy czas sprawdzić, w co pogramy po nich!

A naprawdę jest na co czekać, bo kończący się tydzień przyniósł nam kilka interesujących zapowiedzi na temat Red Dead Redemption 2, Destiny 2 czy Cyberpunk 2077, a nawet kolejnego Wiedźmina!

Zaintrygowani? O to właśnie chodziło, więc zapraszamy do lektury:

 

PONIEDZIAŁEK, 27 marca

Battlefront i Need for Speed na EA Play 2017 - EA, podobnie jak przed rokiem, nie planuje organizować własnej konferencji w ramach E3 i postawi na własną imprezę o nazwie EA Play. Tegoroczni uczestnicy otrzymają szansę ogrania m.in. takich tytułów, jak nowe odsłony Star Wars: Battlefront i Need for Speed, a nie zabraknie również produkcji od EA Sports, czyli Madden NFL 18, FIFA 18 i NBA LIVE 18. EA Play odbędzie się w tym roku pomiędzy 10 a 12 czerwca.  

sixteennine.img

 

WTOREK, 28 marca

Red Dead Redemption 2 - jest data? RDR 2 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku i praktycznie nie ma wątpliwości, że ekipa z Rockstar przygotuje kolejny hit. Jak na razie producent opublikował jedynie zwiastun prezentujący świat gry oraz potwierdził premierę jesienią tego roku, ale wygląda na to, że gra ukaże się w październiku, a przynajmniej tak zdawała się wskazywać informacja umieszczona na stronie polskiego oddziału sieci Media Markt. Wiemy, że Red Dead Redemption 2 ukaże się na PS4 i Xbox One jesienią, więc data 3 października, która widniała na stronie Media Markt, wydaje się być prawdopodobna.

rdr-2-media-markt_178kv

 

ŚRODA, 29 marca

Nadchodzi odświeżona wersja Planescape: Torment - Nie da się ukryć, że ostatnio za sprawą Torment: Tides of Numenera głośno zrobiło się o Planescape: Torment. A już niedługo nadarzy się doskonała okazja, aby po raz kolejny (lub też pierwszy) zagrać w ten tytuł, ponieważ Beamdog, Hasbro i Wizards of the Coast zapowiedzieli Planescape: Torment Enhanced Edition. Nowa wersja oferować będzie  odświeżone wizualia (nie mogła zabraknąć wsparcia dla rozdzielczości 4K), uwspółcześniony interfejs i mechanikę rozgrywki, zremastrowaną muzykę, poprawione błędy i polską wersję językową. Warto dodać, że nad zmianami czuwał sam Chris Avellone. Gra zadebiutuje na rynku 11 kwietnia.

 

CZWARTEK, 30 marca

Data i trailer Marvel’s Guardians of the Galaxy - Deweloper w końcu zdradził, kiedy będziemy mogli rozpocząć przygodę ze Strażnikami Galaktyki, ujawniając przy okazji kilka dodatkowych informacji na temat tej produkcji. I tak, pierwszy epizod Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series zatytułowany “Tangled Up in Blue” zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, PC i urządzeniach mobilnych (iOS oraz Andorid) już 18 kwietnia, a jego cena to standardowo 4,99 USD. Przy okazji twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun:

 

PIĄTEK, 31 marca

Jest oficjalna zapowiedź Destiny 2 - Niestety jeśli liczyliście na jakiś gameplay, to możecie poczuć się rozczarowani, ponieważ wideo to materiał CGI, na wzór tego sprzed kilku dni, który koncentruje się na historii. Najważniejszą informacją jest tu chyba jednak potwierdzenie daty premiery, która odbędzie się 8 września oraz docelowych platform, czyli PC, PS4 i Xbox One. Co więcej, twórcy ujawnili, że prezentacja rozgrywki nastąpi już 18 maja, czyli jeszcze przed targami E3.

 

SOBOTA, 1 kwietnia

Po Cyberpunk 2077 będzie kolejny Wiedźmin? W trakcie prezentacji wyników finansowych CD Projekt RED zdradził nieco nowych informacji na temat Cyberpunk 2077 - twórcy ujawnili, że prace nad tą grą ruszyły pełną parą i nad projektem pracuje już ok. 300 osób. Wiadomo także, że studio ma w planach premierę kolejnej gry fabularnej (RPG) kategorii AAA, która wpisana jest w strategię firmy na lata 2017-2021. Czy będzie to kolejny Wiedźmin? Niewykluczone. Michał Kiciński przyciśnięty przez jednego z inwestorów stwierdził co prawda, że Wiedźmin zaprojektowany został jako trylogia, a ta nie może mieć czwartej części, ale Redzi bardzo lubią ten świat i zainwestowali w niego 15 lat swojego życia  oraz dużo pieniędzy, więc pewnie jeszcze o nim pomyślą.

cyberpunk-2077-feature-2-

 

NIEDZIELA, 2 kwietnia

Nadchodzą beta testy Quake Champions - Twórcy zapowiedzieli, że w najbliższy czwartek, 6 kwietnia, ruszą beta testy tej produkcji. Jest to jednak zamknięta beta, więc nie każdy zainteresowany będzie miał okazję w nią zagrać, ale jeśli jeszcze nie zapisaliście się na nią, to wciąż możecie to zrobić pod TYM adresem. Warto podkreślić, że nie otrzymamy tu całej gry do ogrania, a jedynie jej wycinek, który z czasem będzie rozszerzany, ale teraz przekonać ma graczy do tego tytułu.

 

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-04-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.