WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 13/2017

Poszkole

Jeśli nie machacie właśnie palemką wielkanocną, to zapraszamy na nasze kolejne growe podsumowanie tygodnia :)

To już nasza 13. piguła dla graczy w tym roku, ale zapewniamy Was ... wcale nie będzie pechowa!

A przynajmniej nie dla nas, bo jak się zaraz przekonacie poważne powody do niepokoju ma koncern Konami - do sądu zaprosił go właśnie słynny bóg piłkarski, czyli Diego Maradona, więc może być naprawdę ciekawie.

Zresztą nie uprzedzamy faktów i zapraszamy do lektury:

PONIEDZIAŁEK, 3 kwietnia

Konami pozwane przez słynnego piłkarza - Diego Maradona to jedna z największych legend piłki nożnej, dlatego gracze byli zadowoleni, że jego postać w końcu trafiła do gry Pro Evolution Soccer 2017.  Zdaje się jednak, że sam zainteresowany nie jest już z tego tytułu tak zadowolony i uważa, że Konami bezprawnie wykorzystało jego wizerunek w grze. Sprawą zajmuje się już prawnik piłkarza, Matias Morla, który uzyskał od swojego szefa polecenie „podjęcia odpowiednich środków prawnych”.

maradona_2010

 

WTOREK, 4 kwietnia

Bethesda udostępnia demo Dishonored 2 - Idąc śladami Mafii III, tytuł ten kilka miesięcy po swojej premierze doczeka się wersji demo, co jest dość nietypowym zabiegiem, ponieważ dotychczas przyzwyczajeni byliśmy, że te udostępniano przed premierą lub na debiut gry. Ten swoisty trial pozwoli nam zapoznać się z pierwszymi trzema misjami kampanii, które rozegrać będziemy mogli zarówno jako cesarzowa Emily Kaldwin, jak również cesarski protektor Corvo Attano, czyli bohater pierwszej części. Darmowe demo udostępnione zostanie 6 kwietnia na wszystkie trzy platformy, czyli PC (Steam), PS4 (PlayStation Store) oraz Xbox One (sklep Xbox), a nasz postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na zakup takowej.

dishonored-2-feature-n

 

ŚRODA, 5 kwietnia

Blizzard otwiera e-sportowy stadion - e-sportowcy doczekali się właśnie dedykowanego obiektu, a mowa o otwartym przez Blizzard stadionie w Tajpej. Ten powstał z myślą o elektronicznej rozrywce, nosi nazwę Blizzard eStadium i pomieścić może do 250 widzów - jak na stadion przystało znajdziemy tu nie tylko arenę, ale i sklepik z pamiątkami czy bar. Stadion zostanie otwarty 8 kwietnia podczas zawodów Overwatch Pacific Championship, w których udział wziąć ma 8 zespołów z Japonii, Tajwanu, Australii i Tajlandii, a później ma być wykorzystany także do rozgrywek w inne gry ze stajni Blizzarda, Stacrafta czy Hearthstone.

 

CZWARTEK, 6 kwietnia

Nowa kolekcja tanich gier w Biedronce - Gry ponownie trafią do sieci sklepów Biedronka, co powinno zainteresować łowców pudełek zarówno pecetowych, jak i konsolowych tytułów.  Tym razem w popularnych w naszych kraju marketach pojawią się produkcje na PC, PS3, Xbox 360 oraz Xbox One, więc poszkodowani mogą poczuć się posiadacze ostatniej konsoli Sony. Wyprzedaż ruszy w najbliższy poniedziałek, 10 kwietnia, a gry oferowane będą w trzech  segmentach cenowych – 19,99 PLN, 39,99 PLN oraz 59,90 PLN - lista TUTAJ.

biedronka_-_gry

 

PIĄTEK, 7 kwietnia

Xbox Live Gold za ... złotówkę! - gigant z Redmond przygotował coś dla osób bez aktywowanej usługi Xbox Live Gold, będą one mogły zakupi miesięczny abonament za zaledwie 1 PLN. Za tę złotówkę zyskujemy pełny dostęp do tej usługi, co oznacza nie tylko możliwość grania w sieci, ale również sprawdzenia kwietniowych tytułów dostępnych w ramach Games with Gold. Xbox Live Gold możecie zakupić w promocji pod TYM adresem, ale jeśli widnieje tam cena 29 PLN, to wystarczy się zalogować, by ta zmieniła się na promocyjną kwotę. 

xbox_live_gold

 

SOBOTA, 8 kwietnia

Uncharted 4 grą roku według BAFTA - Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych przyznała nagrody za najlepsze gry ubiegłego roku. Wydaje się, że w tym roku obejdzie się bez takich kontrowersji, jak w przypadku ubiegłorocznej edycji BAFTA Game Awards, kiedy to grą roku okrzyknięto Fallouta 4, który rywalizował przecież z Wiedźminem 3. Najlepszą grą zeszłego roku wybrano Uncharted 4: A Thief’s End, co zdaje się być jak najbardziej uzasadnionym wyborem, biorąc pod uwagę poziom dzieła Naughty Dog. Pełną listę kategorii i zwycięzców znajdziecie TUTAJ.

20160506181516

 

NIEDZIELA, 9 kwietnia

Asus rozdaje Dawn of War III - Warhammer 40,000: Dawn of War III to jeden z najbardziej wyczekiwanych RTSów tego roku i choć gatunek ten nie cieszy się już taką popularnością jak przed laty, to akurat seria Dawn of War ma sporą grupę fanów. Jeśli w związku z debiutem gry Relic Entertainment planujecie zmiany w swoim PC, to w takim razie warto rozważyć zakup sprzętu od Asusa - tajwański producent startuje bowiem z nową promocją, dzięki której kupując jego płyty główne, karty graficzne, monitory, produkty sieciowe, mini PC, laptopy i komputery stacjonarne otrzymamy Dawn of War III zupełnie za darmo. Pełną listę produktów objętych promocją (oraz jej regulamin) znajdziecie na stronie producenta.

hero

 

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-04-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.