WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 17/2017

Poszkole

W końcu niedziela wita nas pięknym wiosennym słońcem, więc z radością przedstawiamy Wam kolejne podsumowanie tygodnia.

W tym tygodniu nie działo się wprawdzie zbyt wiele, a jeśli mamy być szczerzy ... to mamy dla Was więcej negatywnych niż pozytywnych doniesień.

Okazuje się bowiem, że skutek słabszych gier problemy ma wiele studiów, w tym CI Games po Sniper: Ghost Warrior 3, IO Interactive po ostatnim Hitmanie czy BioWare po Mass Effect: Andromeda.

Miejmy więc nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie lepiej

PONIEDZIAŁEK, 8 maja

Diego Maradona ... a jednak chodziło o kasę! - Pamiętacie spór pomiędzy Konami a Diego Maradoną, o którym było głośno na początku zeszłego miesiąca? Już po sprawie, ponieważ obie strony doszły do porozumienia bez toczenia spraw sądowych. Nie znamy dokładnych warunków finansowych ugody, ale wiadomo, że Konami zapłaci piłkarzowi na tyle dużo, iż ten będzie promował grę do 2020 roku. Co więcej, przekaże on część pieniędzy na poprawę jakości boisk w jego ojczystym kraju, czyli Argentynie.

pixabay.com

 

WTOREK, 9 maja

Assassin’s Creed pójdzie w Skyrima? -  Znajnowszych przecieków wynika, że tej jesieni powrócimy do odwiecznego konfliktu między Asasynami i Templariuszami, a nowa odsłona zabierze nas do starożytnego Egiptu. Gra nazywać ma się Assassin’s Creed: Origins, a osoby, które widziały materiały przygotowane do przedsprzedaży, mówią, że główny bohater dzierży na nich tarczę i łuk, a na jego ramieniu siedzi jastrząb. Dodatkowy rok prac nad grą pozwolić miał twórcom na stworzenie „największego Assassin’s Creeda w historii”. Do serii powrócić ma jeden z najlepiej przyjętych elementów, czyli znane z Assassin’s Creed IV: Black Flag i Assassin’s Creed Rogue bitwy morskie. Podobno żeglować będziemy po Morzu Śródziemnym i dopłyniemy nawet do Grecji. 

Assassin's Creed

 

ŚRODA, 10 maja

Sprzedażowa porażka Sniper: Ghost Warrior 3 - Mimo szumnych zapowiedzi i obietnic dewelopera tytuł nie wzniósł się ponad poziom poprzedników i gra zebrała kiepskie oceny.  W odróżnieniu od poprzedników,, tym razem produkcja CI Games sprzedała się wyraźnie poniżej oczekiwań, co szybko odbiło się na samej firmie. Twórcy potwierdzili wyniki sprzedaży  Sniper: Ghost Warrior 3 - te wynosić mają ok. 250 tysięcy egzemplarzy, z czego „według szacunków zarządu dotychczasowy udział sprzedaży cyfrowej wynosi około 37% w stosunku do 63% udziału sprzedaży fizycznych nośników”.

http://sniperghostwarrior3.com/

 

CZWARTEK, 11 maja

Hitman pogrążył IO Interactive - Nie mamy najlepszych wieści dla fanów Hitmana, ponieważ przyszłość marki stoi pod znakiem zapytania.  Wygląda na to, że odcinkowy Hitman, który trafił na rynek w zeszłym roku, nie odniósł spodziewanego sukcesu, choć zapowiedzi drugiego sezonu sugerowały coś innego. Japoński koncern tłumaczy, że aby zmaksymalizować satysfakcję graczy, jak również swój potencjał rynkowy, koncentrować będzie teraz swoją energię i środki na kluczowych markach i studiach - duński producent najwyraźniej nie zalicza się do tego grona.

IO Interactive

 

PIĄTEK, 12 maja

Mass Effect zostaje wstrzymany - Cztery niezależnie źródła miały potwierdzić redakcji Kotaku, że BioWare zmuszone zostało do wstrzymania prac nad kolejnymi odsłonami i seria zostanie na razie zamrożona. Co więcej, pracownicy studia BioWare Montreal są obecnie przenoszeni do innych oddziałów należących do EA, natomiast oddział z Montrealu w pomniejszonym składzie ma stanowić zespół wspierający popremierowo Andromedę (choćby jej tryb sieciowy). Nie oznacza to, że EA i BioWare całkowicie rezygnują z Mass Effect, ale seria może zaliczyć dłuższą przerwę niż można było się tego spodziewać i niewątpliwie jest to efekt chłodnego przyjęcia Andromedy.

BioWare

 

SOBOTA, 13 maja

Overwatch - Blizzard naciąga graczy na miliony? - Gra Blizzardu idealnie zdaje się nadawać do e-sportowych rozgrywek, a twórcy czując jej potencjał zdecydowali się na utworzenie oficjalnej ligi o nazwie Overwatch League. Projekt ten zapowiadał się bardzo ambitnie, ale najnowsze doniesienia rzucają na niego cień i zdają się wyjaśniać dlaczego w ciągu ostatnich dni Ligę porzuciło 5 dużych zespołów.Jak bowiem wynika z ustaleń ESPN, Blizzard żądać ma aż 20 mln USD wstępnej opłaty za dołączenie do Overwatch League i ma to być minimalna kwota, ponieważ na większych rynkach, w takich miastach, jak Nowy Jork oraz Los Angeles, cena ma być jeszcze wyższa.

playoverwatch.com

 

NIEDZIELA, 14 maja

Xbox One z obsługą klawiatur i myszek - W trakcie GDC 2017 Microsoft ogłosił Xbox Live Creators Program, czyli inicjatywę mającą ułatwić wypuszczanie gier z Xbox Live na Windows 10 i Xbox One. Teraz, na Build 2017, firma przedstawiła nieco szczegółów na temat tych funkcji, które w ramach programu trafią na Xbox One. Jedną z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych będzie pełne wsparcie dla klawiatur i myszek, dzięki któremu jeszcze bardziej zatrze się granica pomiędzy konsolami a pecetami. Microsoft nie zdradził jeszcze daty publikacji aktualizacji, ale zdaje się, że nie przyjdzie nam już zbyt długo czekać na jej upublicznienie.

Microsoft

 

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-05-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.