WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy #2

Poszkole

Witajcie w cotygodniowej Pigułce dla gracza - znajdziecie w niej informacje dotyczące tego, co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu w świecie gamingu.

Dark Souls 3 zdaje się być wymarzonym zwieńczeniem popularnej serii RPG akcji, bo From Software potwierdziło już, że to ostania część Dark Souls.

Fani tej gry mogą liczyć jeszcze na dwa rozszerzenia, które powinny znacznie wydłużyć tę zabawę. Niestety z najnowszych przecieków wynika, że na pierwsze DLC przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Jak donosi brytyjski portal Videogamer, pierwszy dodatek do Dark Souls 3 zadebiutuje na rynku dopiero jesienią, drugi zaś wciąż nie ma nawet przybliżonej daty premiery.

Dark Souls III

 

Jeden ze speedrunnerów zmagających się z Fallout: New Vegas przekroczył magiczną barierę 20 minut potrzebnych na ukończenie gry. Tak, szybciej niż jesteście w stanie przygotować obiad, KungKobra jest w stanie ukończyć całkiem sporych rozmiarów grę RPG.

Gracz podzielił się kilkoma swoimi „patentami” na przyspieszenie procesu przechodzenia gry i jest wśród nich kilka ciekawostek:

- włoska wersja językowa, gdyż dialogi są w tej wersji krótsze niż w angielskiej, co w rezultacie pozwala oszczędzić np. 4 sekundy na początkowymi przemówieniu(!)

- omijanie dialogów przy pomocy szybkiego zapisu

- złamał swoje nogi, aby przy pomocy błędu w grze poruszać się szybciej

 

Jeden z użytkowników serwisu YouTube, ehmaysi, jest także całkiem niezłym operatorem narzędzia Rockstar Editor pozwalającego na tworzenie ciekawych materiałów wideo z wykorzystaniem nagrań z Grand Theft Auto V. Moją uwagę przykuł krótkim wideo symulującym technikę Tilt Shift, a to tylko jeden z materiałów:

 

Slender: The Arrival (PS4) jako horror nie robiło wielkiego wrażenia, chociaż potrafiło zaciekawić i przyciągnąć gracza, nic więc dziwnego, że deweloperzy porzucili pomysł straszenia i biorą się za coś bardziej interesującego. Ile razy słyszeliśmy od twórców, że ich gra jest "wyjątkowa i niepowtarzalna"? Z pewnością więcej niż ktokolwiek mógłby zliczyć, ale tym razem słowa deweloperów wydają się mieć rację bytu.  Valley to pierwszoosobowa przygodówka, która zabierze nas w głębiny regionu Rocky Mountains - trafimy do oszałamiająco pięknej, zadziwiającej i odosobnionej doliny. Wkrótce po rozpoczęciu przygody odkryjemy L.E.A.F, czyli strój dający potężną moc swojemu właścicielowi. Nie tylko może on szybciej biegać i wyżej skakać, ale i kontrolować życie i śmierć. Los każdej istoty jest od tego momentu dosłownie w naszych rękach.

Valley trafi do nas w okolicach tegorocznych wakacji, a tymczasem twórcy pochwalili się robiącym ogromne wrażenie zwiastunem, który znajdziecie poniżej.

 

Starcia ze sztuczną inteligencją, która kopiuje zachowania prawdziwych graczy i używa ich, by lepiej z nami walczyć, to bardzo ciekawy pomysł, na który z niecierpliwością czekam. Niestety gry z asynchronicznym trybem sieciowym zwykle szybko przestają bawić, jednak być może Let it Die (PS4) wybije się na tle konkurencji.

Chociaż sam zwiastun pozostawia więcej pytań, niż odpowiedzi, to trzeba przyznać, że został zrobiony z pomysłem i udaje mu się to, do czego został stworzony - zaszczepić w nas zaciekawienie i przykuć naszą uwagę.

 

Łączenie się i rzucanie wyzwań innym graczom to funkcje rozgrywki sieciowej w Mirror’s Edge Catalyst, które będą podobać się zarówno nowym graczom, jak i doświadczonym Sprinterom. Dowiedz się z dziennika twórców, jak tworzyć wyzwania czasowe, o wymagających Gonitwach zaprojektowanych przez DICE oraz jak ustawiać dla swoich przyjaciół Lokalizatory Dźwiękowe w Mieście Szkła.

 

Sparkypants Studios zapowiedziało premierę Dropzone – strategii online czasu rzeczywistego na PC. Gracze kontrolują trzech pilotów potężnych robotów – Rigów - w pojedynkach online 1vs1. Dropzone oferuje liczne możliwości ustawień wyposażenia i indywidualizacji postaci oraz łączy pełną adrenaliny akcję z głębią strategicznego planowania.

 

Ostateczne starcie z kosmicznym najeźdźcą rozpoczęło się wraz z premierą The Collider 2 na Steam. W tej grze prędkości i refleksu, zadaniem graczy jest zniszczyć ogromny statek obcych  ocalić swoją planetę. Mając do dyspozycji flotę gwiezdnych myśliwców, podejmą się oni serii niemal samobójczych misji, żeby zniszczyć wrogi statek od wewnątrz. W tym celu muszą likwidować reaktory, zbierać tajne dane i unikać śmiercionośnych zabezpieczeń podczas karkołomnych lotów z prędkością światła przez wnętrze kosmicznego kolosa.

The Collider 2 jest dostępny w usłudze Steam w cenie €9.99 - z pełnym wsparciem VR już od dnia premiery.

 

Call of Duty: Black Ops III Eclipse, drugie DLC do najlepiej sprzedającej się gry na konsole w 2015 r., Call of Duty: Black Ops III, debiutuje w pierwszej kolejności na PlayStation 4, a następnie trafi na inne platformy obecnej generacji. Gracze mogą już spróbować swoich sił w czterech ekscytujących mapach do trybu multiplayer, a także w nowej przygodzie dla trybu Zombie, która rozgrywa się na Pacyfiku w okresie II Wojny Światowej.

Eclipse zawiera cztery nowe mapy dla trybu gry wieloosobowej: Spire, Rift, Knockout oraz Verge - remake klasycznej mapy z Call of Duty: World at War - Banzai.

 

21 kwietnia miała miejsce premiera UEFA EURO 2016 na konsole PlayStation 4 i PlayStation 3, w pudełku znajduje się zarówno pełna gra PES 2016, jak i zawartość dodatku UEFA EURO 2016. UEFA EURO 2016 zajmuje centralne miejsce w głównym menu PES 2016. Zawiera wszystkie turniejowe elementy graficzne, stadion Stade de France oraz pełne składy 24 finalistów z niespotykanym poziomem odwzorowania ich twarzy i sposobu gry. 15 zespołów dysponuje dodatkowo w pełni licencjonowanymi, najnowszymi wersjami strojów.

W grze nie mogło zabraknąć polskiej reprezentacji. Tak prezentują się Robert Lewandowski, Łukasz Fabiański i reszta naszego zespołu: 

 


Autor: Krzysztof Żołyński

archiwum newsów

2016-04-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.