WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 20/2017

Poszkole

Jak ten czas szybko leci ... ani się obejrzeliśmy, a już mamy dla Was 20 odcinek piguły dla graczy :)

Za nami kolejny spokojny tydzień w świecie gier - nie doczekaliśmy się żadnych dużych zapowiedzi i obyło się bez większych rewelacji, ale ...

... mamy nadzieję, że to tylko cisza przed burzą, jaką będą z pewnością nadchodzące targi E3 i już niebawem będziemy przecierać oczy ze zdumienia i zbierać szczęki z podłogi.

PONIEDZIAŁEK, 29 maja

To jeszcze nie koniec Hitmana? - Square Enix poinformowało niedawno, że zamierza sprzedać studio IO Interactive, ale zdaniem prezesa firmy, nie musi to oznaczać końca marki Hitman. Yosuke Matsuda powiedział bowiem inwestorom, że obecnie trwają „negocjacje z potencjalnymi zewnętrznymi inwestorami, którzy byliby w stanie kontynuować rozwój renomowanych tytułów” tego dewelopera. Wygląda więc na to, że firma rozważa sytuację „oddania” marek innemu podmiotowi, jeśli nie znajdzie kupca na studio IO Interactive. Możemy więc być pewni, że tak kultowa postać jak Agent 47 prędzej czy później powróci w nowej produkcji.

IO Interactive


WTOREK, 30 maja

Oficjalny koniec PlayStation 3 - Co prawda informacje na ten temat dochodziły do nas już w marcu tego roku, ale teraz możemy już praktycznie oficjalnie odtrąbić koniec żywota PS3. Na oficjalnej stronie producenta pojawiła się bowiem informacja o zakończeniu produkcji tej konsoli w Japonii, która zadebiutowała na rynku przeszło dekadę temu. Warto przy okazji dodać, że do graczy trafiło łącznie 86 milionów sztuk tego sprzętu.

Sony

 

ŚRODA, 31 maja

Nowy sezon „The Walking Dead” - Trzeci sezon właśnie dobiegł końca, ale nie oznacza to, że amerykańskie studio zamierza porzucić ten temat, bo w sieci pojawił się już zwiastun kolejnego, czwartego już sezonu tej odcinkowej gry. Ten kontynuować będzie historię Clementine, która została główną bohaterką serii wraz z drugim sezonem - tym razem dziewczyna zdaje się być już jednak w pełni "wyrośnięta".

 

CZWARTEK. 1 czerwca

CD Projekt kupił Wiedźmina za ... grosze! - Jakiś czas temu za sprawą Adriana Chmielarza dowiedzieliśmy się, za jaką kwotę jego studio Metropolis nabyło od Andrzeja Sapkowskiego prawa do marki Wiedźmin. Teraz zaś sprawa doczekała się kontynuacji i poznaliśmy cenę, jaką za licencję zapłaciło CD Projekt RED. A było to ...  zaledwie 35 tysięcy PLN, które w obliczu sukcesu, jaki gra polskiego studia odniosła na całym świecie, wygląda śmiesznie i nic dziwnego, że Andrzej Sapkowski nie może się pogodzić z tym, że nie ugrał choćby 1%. Tym bardziej, że na rynku właśnie zadebiutował Gwint: Wiedźmińska gra karciana, który wykorzystując popularne uniwersum z pewnością zarobi dla Polaków kolejne miliony.


PIĄTEK, 2 czerwca

Cień Wojny zalicza pierwsze opóźnienie - nasza radość z sierpniowej premiery była nieco przedwczesna, bo producent właśnie poinformował o tym, że Śródziemie: Cień Wojny zaliczy opóźnienie. A jakiej obsuwie w ogóle mowa? Na szczęście niezbyt dużej, bo nowa data premiery to 10 października.

YouTube

 

SOBOTA, 3 czerwca

Need for Speed Payback na pierwszym zwiastunie - EA postanowiło nie czekać na E3 z zapowiedzią nowego Need For Speeda i dziś ujawniło kolejną odsłonę o podtytule Payback. Za produkcję ponownie odpowiada ekipa Ghost Games, która przygotowała dwie ostatnie części, a na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun zapowiadający grę.

 

NIEDZIELA, 4 czerwca

Piraci przyjęli wyzwanie, RiME złamane - Na początku tygodnia informowaliśmy, że Tequila Works rzuciło wyzwanie piratom, obiecując usunąć z gry RiME zabezpieczenia Denuvo, jeśli te zostaną złamane przez hakerów. Oczywiście twórcy wiedzieli, że prędzej czy później ich nowa produkcja zostanie spiracona, ale chyba nie spodziewali się, że nastąpi to tak szybko - RIME złamano bowiem w zaledwie 5 dni. Tak czy inaczej, twórcy zgodnie z obietnicą udostępnili oficjalny patch, który usuwa Denuvo z ich produkcji.

greybox.com/rime

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.