WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 21/2017

Poszkole

Dzisiejsze podsumowanie tygodnia jest o tyle wyjątkowe, że zawiera już pierwsze informacje z tegorocznego E3.

Końcówka obecnego tygodnia jest jednocześnie początkiem wielkiego święta graczy, jakim są bez dwóch zdań targi E3, więc w najbliższym czasie z pewnością nie będziemy się nudzić.

Żeby jednak nie pogubić się w natłoku informacji, zapraszamy na małe podsumowanie, dzięki której wszystko sobie uporządkujemy:

PONIEDZIAŁEK, 5 czerwca

Darmowy weekend z Gears of War 4 - Jeśli nie mieliście okazji zagrać w Gears of War 4, to w kolejny weekend nadarzy się idealna okazja, by nadrobić zaległości w tym temacie. Microsoft zapowiedział bowiem, że gra otrzyma darmową wersję próbną, która pozwoli nam wypróbować ten tytuł przez 10 godzin, dając nam dostęp do pierwszego aktu kampanii fabularnej oraz pełnego trybu Versus oraz Hordy. Wersja próbna udostępniona będzie 9 czerwca i będzie można ją pobrać do 15 czerwca. Co istotne, 10 godzin rozgrywki będzie można zrealizować poza tą datą, wystarczy tylko upewnić się, że w tym okresie pobierzemy grę.

 

WTOREK, 6 czerwca

FIFA 18 oficjalnie ujawniona - Electronic Arts zdecydowało się na dość ciekawą strategię i zapowiada swoje nadchodzące gry jeszcze przed zbliżającą się konferencją EA Play. Tym samym po Battlefront 2 i Need For Speed PayBack przyszła pora na najnowszą odsłonę piłki nożnej „Elektroników”, którzy właśnie zaprezentowali pierwszy zwiastun FIFA 18, jak również datę premiery i nieco szczegółów na temat produkcji. I tak, gra trafi na sklepowe półki 29 września, co nie jest żadnym zaskoczeniem i w tym roku dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 i Xbox 360.

 

ŚRODA, 7 czerwca

Hellblade: Senua's Sacrifice z oficjalną datą - Zgodnie z zapowiedziami właśnie doczekaliśmy się nowych informacji na temat produkcji. Gra zadebiutuje już latem, a konkretniej 8 sierpnia i będzie dostępna na PlayStation 4 oraz PC, a jej cena to ok. 30 EUR. Zapraszamy do oglądania zwiastuna:

 

CZWARTEK, 8 czerwca

Outland zupełnie za darmo - użytkownicy Steam mogą pobrać zupełnie za darmo świetnie ocenianą platformówkę Outland, za którą odpowiada fiński deweloper Housemarque. Outland to gra z 2011 roku, która jest do dziś najlepiej ocenianym dziełem studia (średnia na Metacritic to 83%), a teraz wszyscy możemy ją sprawdzić bez konieczności płacenia.

Steam

 

PIĄTEK, 9 czerwca

Hakerzy szantażują CD Projekt RED! - W ostatnim czasie odnotować można wzmożoną działalność cyberprzestępców, którzy decydują się na kradzież wartościowych danych, a następnie żądają okupu. Tym razem nasze rodzime studio poinformowało, że ktoś wykradł ich wewnętrzne pliki związane z Cyberpunk 2077 i szantażuje ich publikacją dokumentów w razie niezapłacenia okupu. Polacy nie zamierzają jednak spełniać tych żądań, dlatego wystosowali poniższe oświadczenie, które tłumaczy sytuację. Deweloper podkreśla przede wszystkim, że są to dość stare dane i w przeważającej części po prostu nieaktualne. 


SOBOTA, 10 czerwca

Tak wyglądało tegoroczne EA Play - EA Play już za nami, więc przyszła pora na podsumowanie tego, co "Elektronicy" zaprezentowali w Los Angeles. Oczywiście nie mogło zabraknąć tu stałych punktów programu (gry sportowe, Need For Speed), ale szczególnie cieszą dwie zupełnie nowe gry, w tym jedna od BioWare i pokaz Star Wars Battlefront 2. Więcej szczegółów TUTAJ.

 

NIEDZIELA, 11 czerwca

Xbox One S oficjalnie w niższej cenie - Dziś wieczorem Microsoft w końcu zaprezentuje swoją nową konsolę, ale zanim przyjdzie nam zobaczyć Project Scorpio, gigant z Redmond postanowił obniżyć cenę Xboxa One S. Koncern zamieścił na Twitterze informację, że w związku ze zbliżającym się latem zapłacimy za ten sprzęt 50 USD mniej. Nie wiemy jeszcze jednak, czy obniżka jest permanentna, ale spodziewać można się, że Xbox One S nie powróci już do ceny 249 USD i pozostanie na pułapie 199 USD.

Microsoft

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.