WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 22/2017

Poszkole

Za nami targi E3, więc w ubiegłym tygodniu naprawdę dużo się działo - aż trudno to podsumować w kilku zdaniach!

Chociaż tegoroczne targi E3 przyniosły sporo rozczarowań, bo zabrakło na nich kilku mocno wyczekiwanych tytułów, to i tak byliśmy świadkami wielu interesujących zapowiedzi i prezentacji.

Do najważniejszych należy z pewnością oficjalne ujawnienie Project Scorpio, czyli nowej konsoli Microsoftu, która trafi na rynek jako Xbox One X i to już 7 listopada.

Nie zabrakło również kilku ciekawych gier, o czym zaraz się przekonacie, a na obszerniejsze podsumowanie zapraszamy TUTAJ!

PONIEDZIAŁEK, 12 czerwca

Xbox One X - konferencja firmy w ramach E3 okazała się być nieco rozczarowująca, bo chociaż gigant skoncentrował się głównie na grach, to większość z nich stanowiły mniejsze lub niezależne produkcje. Na szczęście całe wydarzenie uratowała prezentacja Xboxa One X, czyli najnowszej wersji konsoli Xbox One, która wyląduje na sklepowych półkach 7 listopada w cenie 499 USD/EUR. Więcej informacji w NEWSIE.

Microsoft

 

WTOREK, 13 czerwca

Znamy datę premiery Kingdom Come: Deliverance - Jeśli liczyliście na to, że najbardziej wyczekiwany „symulator średniowiecza” zadebiutuje jeszcze w tym roku, to niestety nic z tego, ale przynajmniej znamy już konkretną datę. Twórcy ogłosili bowiem, że ich gra trafi na rynek 13 lutego 2018 i będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Przy okazji doczekaliśmy się również nowego zwiastuna, który możecie zobaczyć poniżej:

 

ŚRODA, 14 czerwca

Sony znowu chwali się sprzedażą PS4 - Sony w trakcie E3 2017 pochwaliło się, że łączna sprzedaż PS4 to ponad 60,4 mln sztuk zakupionych przez klientów z całego świata. Taki wynik nie jest zaskoczeniem, ponieważ o przekroczeniu 60 mln sztuk mówiło się już jakiś czas temu, co nie zmienia faktu, że jest to rewelacyjny rezultat, szczególnie na tle konkurencji, bo według nieoficjalnych danych sprzedaż Xbox One oscyluje w okolicach 30 mln sztuk. Bardzo dobrze ma się także sprzedaż oprogramowania na PS4 i japoński producent podał, że ta również osiąga wysokie wartości, a to za sprawą takich hitów, jak choćby wydane niedawno Horizon: Zero Dawn. Według danych na 11 czerwca 2017 r. było to ponad 487,8 mln egzemplarzy sprzedanych na całym świecie za pośrednictwem sklepów detalicznych oraz w ramach sprzedaży cyfrowej w sklepie PlayStation Store.

playstation.com

 

CZWARTEK, 15 czerwca

Forza Motorsport 7 dla wszystkich? - Microsoft w trakcie tegorocznych targów E3 zapowiedział grę Forza Motorsport 7, czyli najnowszą odsłonę popularnych wyścigów z konsol Xbox.  Od jakiegoś czasu gigant z Redmond mocno promuje też jednak Windows 10 jako platformę do gier, dlatego wszystkie ich produkcje lądują także na PC z tym OS. Nie inaczej jest w przypadku serii Forza, a twórcy ujawnili właśnie wymagania sprzętowe dla tego tytułu - TUTAJ. Trzeba przyznać, że te są dość zaskakujące, a konkretniej zaskakująco niskie jak na grę z serii, która potrafi wyznaczać standardy graficzne w obrębie gatunku.


PIĄTEK, 16 czerwca

Crytek i pierwszy gameplay z Hunt: Showdown - W maju dowiedzieliśmy się, że Crytek wziął na warsztat grę z 2014 roku, a mianowicie Hunt: Horrors of the Gilded Age, na bazie której stworzy zupełnie nową produkcję. Gra trafi na rynek jako Hunt: Showdown, będzie dostępna na PC, PS4 i Xbox One, a jej premiery należy się spodziewać w przyszłym roku. Wiemy też, że mamy do czynienia z kooperacyjnym shooterem dla 4 maksymalnie czteroosobowych drużyn, w którym pod osłoną nocy zapolujemy na zamieszkujące bagna potwory.

 

SOBOTA, 17 czerwca

Xbox Game Pass również na PC? - Microsoft na początku tego miesiąca wystartował z usługą Xbox Game Pass, która szybko zyskała miano Netflixa dla graczy. Wiele osób wciąż zastanawia się jednak, jak rozwijany będzie ten pomysł, więc firma postanowiła rozwiać kilka wątpliwości - wiemy już na przykład, że pierwszego dnia każdego miesiąca do Xbox Game Pass dołączy przynajmniej 5 nowych gier, Phil Spencer chce, by usługa była dostępna również na PC, chociaż nic nie jest jeszcze przesądzone.

Microsoft


NIEDZIELA, 18 czerwca

IO Interactive niezależne, będzie nowy Hitman - W maju dowiedzieliśmy się, że Square Enix zamierza pozbyć się ekipy IO Interactive, wystawiając ją na sprzedaż. Na szczęście duński deweloper postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i ogłosił, że stał się właśnie w pełni niezależnym studiem posiadającym pełną kontrolę nad marką Hitman, co niewątpliwie jest bardzo dobrą decyzją dla samych graczy, obawiających się uśmiercenia kultowej serii z łysym zabójcą. CEO IO Interactive, Hakan Abrak, oświadczył też, że w przyszłym tygodniu poznamy szczegóły drugiego sezonu epizodycznego Hitmana.

Hitman

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.