WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 23/2017

Poszkole

Przed nami kolejna niedziela i kolejne podsumowanie rynku gier wideo - zapraszamy!

Właśnie rozpoczęły się wakacje, czyli ... najlepszy pod słońcem czas na granie - nowości, zapowiedzi, a może ogrywanie zaległości?

Wybór należy do Was, a my spieszymy jedynie z tygodniowym podsumowanie, żebyście nie pogubili się zbytnio w natłoku interesujących informacji :)


PONIEDZIAŁEK, 19 czerwca

Star Wars Battlefront 2 rządził na E3 2017 - Bazując na ilości wyświetleń zwiastunów opublikowanych w trakcie E3 2017, ich zasięgu w branży oraz „reakcji fanów”, YouTube określił, że największym zwycięzcą targów był Star Wars Battlefront 2, który przebił przeszło 200 innych gier zapowiedzianych w trakcie imprezy. Star Wars Battlefront 2 był nie tylko najpopularniejszą grą wśród wszystkich opublikowanych wideo na E3 2017, ale posiadał także najczęściej oglądany trailer - ponad 7,9 mln odtworzeń. W tym zestawieniu na drugim miejscu uplasował się Super Mario Odyssey, którego zwiastun może pochwalić się 5,5 mln odtworzeń, a na trzecim Marvel's Spider-Man (4,5 mln wyświetleń).


WTOREK, 20 czerwca

Remaster Diablo II i Warcraft III w drodze? - Po tym, jak Blizzard ogłosił remaster jednego ze swoich wielkich hitów, a mianowicie Starcrafta, docierają do nas kolejne dobre wieści. Tym razem ręce mogą zacierać fani Diablo II i Warcrafta III, bo z ostatnich doniesień wynika, że szykuje nam się także odnowiona wersja tych właśnie tytułów. W przypadku Starcrafta poprawione miały zostać grafika, dialogi i audio, oczywiście przy zachowaniu klimatu oryginału, więc tu spodziewamy się podobnych zabiegów.


ŚRODA, 21 czerwca

Pierwszy epizod Hitmana za darmo - W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że IO Interactive stało się niezależnym studiem, rozstając się tym samym ze Square Enix i przejmując pełnię praw do marki Hitman. Deweloper postanowił wziąć sprawy we własne ręce i jego pierwszym samodzielnym ruchem jest udostępnienie pierwszego epizodu ubiegłorocznego Hitmana całkowicie za darmo.


CZWARTEK, 22 czerwca

Diablo 3: Przebudzenie Nekromantów już za tydzień - Blizzard poinformował , że zarówno dodatek Przebudzenie Nekromantów, jak i specjalna wersja gry - Eternal Collection, zadebiutują na rynku już w przyszłym tygodniu, konkretniej 27 czerwca i będą dostępne na PC, PS4 i Xbox One. Warto pamiętać, że Przebudzenie Nekromantów nie jest dodatkiem samodzielnym i do działania potrzebuje podstawowej wersji gry, a jego cena to 15 EUR. Na 40 EUR wyceniono zaś Diablo III: Eternal Collection, które właśnie potwierdzono – będzie to pakiet zawierający grę Diablo III w wersji Ultimate Evil Edition oraz dodatek Przebudzenie Nekromantów dostępny jedynie na konsolach.


PIĄTEK, 23 czerwca

Steam wystartował z letnią promocją - Chowajcie portfele, ponieważ Valve wystartowało z tegoroczną edycją letniej wyprzedaży gier na platformie Steam i kusi dużymi przecenami. Promocja obejmuje kilka tysięcy pozycji, więc każdy powinien znaleźć coś interesującego dla siebie. Letnia wyprzedaż Steam potrwa do 5 lipca, a więcej na temat tej akcji dowiecie się pod TYM adresem.

Mafia III

 

SOBOTA, 24 czerwca

Bardzo precyzyjne VR od Valve? - Praktycznie każdy fan VR może przyznać, że technologia ta w obecnym stanie daleka jest od ideału, bo nawet najlepsze kontrolery dla urządzeń wirtualnej rzeczywistości potrafią być mało intuicyjne. Twórcy związani z VR robią jednak spore postępy, a nowy kontroler Valve może okazać się krokiem w dobrym kierunku - jego nazwa kodowa to Knuckles, a kontroler ten opracowywany już od jakiegoś czasu. Pierwsze prototypy pokazywano już w ubiegłym roku w październiku w trakcie konferencji Steam Dev Days, ale dopiero teraz producent zdecydował się podzielić z nami szczegółami jego funkcjonalności. I tak, o ile obecne na rynku kontrolery całkiem nieźle radzą sobie ze śledzeniem podstawowych ruchów dłoni ich użytkowników, to jednak nie wykrywają poszczególnych palców.

 

NIEDZIELA, 25 czerwca

Call of Duty: Modern Warfare Remastered zapowiedziane - Długo przyszło nam czekać na oficjalną zapowiedź samodzielnej edycji gry, która do tej pory dostępna była jedynie w specjalnej wersji Call of Duty: Infinite Warfare. Zremasterowana wersja jednego z największych hitów poprzedniej generacji trafi do sprzedaży 27 czerwca i dostępna będzie zarówno w wersji cyfrowej, jaki i pudełku - w pierwszej kolejności dla posiadaczy PS4. Call of Duty: Modern Warfare Remastered wycenione zostało na 40 USD, co u nas powinno przełożyć się na kwotę rzędu 160 PLN.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-25

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.