WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 24/2017

Poszkole

Zaczęły się wakacje i z pewnością macie więcej czasu na przyjemności, więc zapraszamy na gamingowe podsumowanie tygodnia.

W tym tygodniu obserwowaliśmy między innymi ciąg dalszy afery związanej z modami do GTA, doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnej retro konsolki od Nintendo, a także poznaliśmy ofertę programów abonamentowych dla konsol Sony i Microsoftu.

Trochę się więc działo, dlatego zapraszamy na skrót, który pozwoli Wam w prosty i przyjemny sposób uporządkować wiedzę - miłej lektury!

PONIEDZIAŁEK, 26 czerwca

A jednak będą mody w GTA V! - Jakiś czas temu Take-Two rozłościło pecetową społeczność wysyłając list z żądaniem natychmiastowego zaprzestania działalności do twórców OpenIV, czyli narzędzi umożliwiających tworzenie modów do GTA IV i GTA V. Sprawa przybrała jednak nieoczekiwany obrót i trudno nie wiązać tego z akcjami graczy, którzy masowo zaczęli wystawiać druzgocące recenzje GTA V na platformie Steam oraz zebrali ponad 77 tysięcy podpisów pod petycją na Change.org. Mówiąc krótko, mody znów są dostępne, a więcej szczegółów TUTAJ.

 

WTOREK, 27czerwca

SNES Classic jednak prawdziwe! - Plotki okazały się prawdziwe i Nintendo właśnie zapowiedziało nową konsolę SNES Classic, czyli zminiaturyzowaną wersję klasyka Big N.  Sprzęt trafi do sprzedaży 29 września i wyceniony został na 80 USD. Podobnie jak w przypadku poprzedniej retro konsoli Japończyków, system posiadać będzie wbudowaną bibliotekę gier (21 tytułów) bez możliwości rozbudowy. Otrzymamy jednak dwa pady w zestawie (klasyczny NES posiadał jeden kontroler) i znajdziemy tu Star Fox 2, czyli niewydany wcześniej tytuł, który jest nie ladą gratką dla fanów Nintendo.

Nintendo

 

ŚRODA, 28 czerwca

A w Games With Gold na lipiec ... - posiadacze konsoli Xbox One otrzymają trójwymiarową platformówkę Grow Up, a druga gra dla tej platformy to z kolei dwuwymiarowa platformówka Runbow. Użytkownicy Xboxa 360, ale za sprawą wstecznej kompatybilność także Xboxa One, dostaną zarówno coś dla młodszych, jak i starszych. Ci pierwsi powinni zainteresować się LEGO Pirates of the Caribbean (dostępne od 16 do 31 lipca), a ci drudzy Kane & Lynch 2 (dostępne od 1 do 15 lipca).


CZWARTEK, 29 czerwca

A w PlayStation Plus na lipiec ... - Japoński koncern wygra z konkurentem, a to za sprawą dwóch naprawdę mocnych pozycji na PS4. Mowa tu o Until Dawn, czyli grze w konwencji amerykańskiego horroru oraz Game of Thrones: A Telltale Series, czyli przygodzie w świecie Gry o Tron przygotowanej w typowej dla Telltale konwencji. Pozostałe gry dostępne w PS+ w przyszłym miesiącu to That’s You, czyli swoisty imprezowy quiz, Tokyo Jungle i Darkstalkers Resurrection na PS3 oraz Element4l i Don’t Die Mr Robot na PS Vita (cross-buy z PS4). Tytuły będą dostępne od 4 lipca.

 

PIĄTEK, 30 czerwca

Znamy datę premiery StarCraft: Remastered - Kiedy 3 miesiące temu Blizzard zapowiadał odświeżoną wersję pierwszego StarCrafta, firma obiecywała, że premiera gry odbędzie się latem tego roku. Producent zamierza dotrzymać słowa, ponieważ właśnie ogłosił, że StarCraft: Remastered trafi na rynek 14 sierpnia, a przy okazji opublikował dwa nowe materiały z tej produkcji. Cena StarCraft: Remastered wynosić będzie 15 USD, a fani klasyków Blizzarda mogą już zacierać ręce na kolejne tego typu produkcje, ponieważ ostatnie przecieki sugerowały także remastery Diablo II i Warcrafta III.

 

SOBOTA, 1 lipca

Super Mario w prawdziwym świecie? - Niejaki Abhishek Singh postanowił ostatnio zaprezentować swoje programistyczne umiejętności i jednocześnie możliwości, jakie dają okulary holograficznej rzeczywistości od Microsoftu, czyli HoloLens. Przetworzył on pierwszy poziom kultowego Super Mario Bros. w taki sposób, aby można było w niego grać w prawdziwym świecie. Efekt? Zobaczcie sami:

 

NIEDZIELA, 2 lipca

Mikrotransakcje popsują Star Wars: Battlefront 2? - Nadchodzący sequel Battlefronta od EA od kilku dni znajduje się ogniu krytyki graczy, bo ujawniono materiały z rozgrywki potwierdzające, że w grze pojawiają się skrzynki z lootem. Mikrotransakcje dość powszechnie uznawane są za jedną z najgorszych plag współczesnych gier, ponieważ często mają tendencję do ułatwiania gry osobom, które są skłonne wydać więcej pieniędzy na dany tytuł. EA zaprzecza jakoby ich nowy tytuł oferował strukturę „płać by wygrać”, twierdząc, że dodatkowe umiejętności i Power-upy zakupimy w ramach transakcji w samej grze, jednak jednym tchem dodaje, że te będą także dostępne za prawdziwe pieniądze. Coś najwyraźniej jest więc na rzeczy, a po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ.

YouTube

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-07-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

  1. Anon 02-07-2017 18:19

    Ktoś to czyta? :'D

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.