WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 25/2017

Poszkole

Kończący się właśnie tydzień upłynął nam głównie pod znakiem przechwałek Slightly Mad Studios, a chodzi oczywiście o nadchodzące Project CARS 2.

To zdaniem dewelopera zmiażdżyć ma konkurencję, więc regularnie oglądamy nowe materiały z gry i słuchamy kolejnych rewelacji.

Nie zabrakło również małego skandalu z obozu Sony, zapowiedzi otwartej bety Destiny 2 czy też solidnego wzmocnienia dla abonamentowych usług EA Access i Origin Access.

Gotowi? No to zaczynamy!

PONIEDZIAŁEK, 3 lipca

Project Cars zmiażdży konkurencję? - Tegoroczna jesień zapowiada się niezwykle emocjonująco, jeśli chodzi o fanów symulacyjnego ścigania, ponieważ w tym okresie na rynku pojawią się aż 3 takie tytuły - Forza Motorsport 7, Gran Turismo Sport oraz Project Cars 2. Jeden z deweloperów tego ostatniego tytułu postanowił zabrać głos w tej sprawie, odnosząc się do pytania, czy czują presję ze strony konkurencji. Co ciekawe, przedstawiciel Slightly Mad Studios udzielił następującej odpowiedzi: - Nie, nie bardzo. Może to brzmieć nieco zuchwale i odrobinę arogancko, ale nie, ponieważ robimy gry wyścigowe od bardzo dawna i od zawsze byliśmy równie dobrzy jak inne duże marki z tej branży. Tym razem sytuacja wygląda jednak nieco inaczej, ponieważ to oni w wielu aspektach próbują nadrobić straty do nas.

 

WTOREK, 4 lipca

Sony oszukuje fanów materiałem z Xboxa One X?! - O ile sama konferencja Microsoftu w ramach tegorocznych targów E3 okazała się z naszego punktu widzenia rozczarowująca, to jednak miała jeden bardzo mocny punkt w postaci prezentacji Anthem, czyli nowej gry BioWare. Sony najwyraźniej pozazdrościło pokazu swojemu rywalowi i zdecydowało się na dość kompromitujący ruch, a mianowicie opublikowało na swoim kanale rozgrywkę z konsoli konkurenta, gdzie dość nieudolnie próbowano nas przekonać, iż oglądamy grę dopaloną na sprzęcie Japończyków. Ktoś mało profesjonalnie narzucił na interfejs prezentujący klawisze z Xbox One X oznaczenia charakterystyczne dla PS4, co dobrze widać na poniższej grafice.

anthem_ps4_xone

 

ŚRODA, 5 lipca

Aż 180 samochodów w Project CARS 2 - Nie da się ukryć, że pierwsze Project CARS w jednym aspekcie mocno odstawało od rywali, czyli serii Forza Motorposort oraz Gran Turismo, a chodzi o liczbę dostępnych aut. I tak, w „jedynce” otrzymywaliśmy do dyspozycji tylko 65 pojazdów, ale twórcy zamierzają niemal potroić ten wynik w nadchodzącej kontynuacji. Studio zapowiedziało, że w Project CARS 2 otrzymamy aż 180 samochodów 35 marek, które będą w pełni licencjonowane. Znajdziemy tu pojazdy z 9 dyscyplin i aż 29 serii sportów motorowych.

GameSpot

 

CZWARTEK, 6 lipca

Poznaliśmy wydajność Xboxa One X? - Redakcja Digital Foundry, czyli technicznego działu Eurogamera, postanowiła zweryfikować obietnice Microsoftu co do wydajności konsoli Xbox One X.  A w związku z tym, że gigant z Redmond nie był skory do dzielenia się konkretnymi liczbami, udała się bezpośrednio do deweloperów, by sprawdzić jak sprzęt radzi sobie w grach. Co prawda wyniki benchmarków nie zostały dokładnie przypisane do konkretnych gier, ale na podstawie silnika, gatunku czy rozdzielczości udało im się wywnioskować o jakie produkcje może chodzić. Warto jednak zaznaczyć, że testowane gry to wczesne porty, które nie zostały jeszcze zoptymalizowane pod kątem Scorpio, więc spodziewać można się, że ostatecznie wydajność może jeszcze ulec poprawie. Jeśli interesują Was liczby, to zapraszamy TUTAJ.

 

PIĄTEK, 7 lipca

Zbliżają się otwarte beta testy Destiny 2 - Bungie zaprasza graczy do wzięcia udziału w nadchodzących otwartych beta testach tego tytułu. Zgodnie z tym, co zapowiadano wcześniej, w pierwszej kolejności możliwość przetestowania Destiny 2 otrzymają osoby, które dokonały przedpremierowego zamówienia,a najdłużej będą musieli poczekać gracze PC. Tak prezentują się daty:

- PlayStation 4 – zamówienia przedpremierowe – 18 lipca

- Xbox One – zamówienia przedpremierowe – 19 lipca

- PlayStation 4 i Xbox One – otwarte beta testy – 21 lipca

- PC – sierpień

 

SOBOTA, 8 lipca

Nadchodzi wzmocnienie dla EA i Origin Access - EA postanowiło zapowiedzieć nadchodzące gry, które rozszerzą ofertę serwisów EA Access i Origin Access opartych na subskrypcji. W obu serwisach pojawią się dwa największe zeszłoroczne shootery od EA, czyli Battlefield 1 i Titanfall 2. To jednak nie wszystko, ponieważ w ramach obu usług dostępne są już cztery dodatki do Star Wars Battlefront, czyli Outer Rim, Bespin, Death Star i Rogue One: Scarif. Sama podstawka trafiła zaś o EA i Origin Access pod koniec zeszłego roku. Dodatkowo EA w obu programach udostępni przed premierą wersję trial gry FIFA 18, a takowych wersji próbnych doczeka mają się też Madden NFL 18, NHL 18 i NBA Live 18, jednak tylko w konsolowej subskrypcji. Pecetowcy opłacający abonament „Elektroników” we wrześniu otrzymają zaś The Sims 4 Digital Deluxe Edition, Oxenfree i Rebel Galaxy.

Titanfall 2

 

NIEDZIELA, 9 lipca

Konsola domowej roboty? Oto Keymu! - Wygląda więc na to, że podstawy elektroniki i kilka dostępnych na wyciągnięcie ręki elementów wystarczą, aby zbudować w domowym zaciszu pełnoprawną funkcjonalną konsolkę przenośną. Niejaki [c.invent] stworzył ostatnio takie urządzenie, którego podstawą jest mikrokomputer Intel Edison, do którego dołączono 1.5-calowy ekran OLED, baterię o pojemności 220 mAh oraz niewielki głośniczek, a wszystko to upchnięto w obudowie wydrukowanej w drukarce 3D.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-07-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.