WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 26/2017

Poszkole

Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń rynku gier.

Można pokusić się o stwierdzenie, że mijający tydzień upłynął nam pod znakiem darmowych gier, rekordów i opóźnień, czyli ... klasyki branży elektronicznej rozrywki.

Mogliśmy bowiem liczyć na darmowe Ryse i atrakcyjną ofertę Humble Bundle (ceny tak niskie, że prawie darmowe), zapowiedź otwartej bety Star Wars: Battlefront II, nowy rekord DOTA 2 czy opóźnienie Ni No Kuni 2.

To jednak nie wszystko, więc zapraszamy do lektury:

PONIEDZIAŁEK, 10 lipca

Kto chce za darmo RYSE: Son of Rome? - Gracze co chwila rozpieszczani się kolejnymi promocjami i wyprzedażami, ale darmowych gier nigdy za wiele, dlatego informujemy, że wszyscy zainteresowani mogą otrzymać RYSE: Son of Rome na PC. Tytuł ten był przez pewien czas dostępny jedynie na konsoli Xbox One, ale ta imponująca pod względem graficznym produkcja trafiła w końcu także i na komputery, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji w nią zagrać, to właśnie nadarzyła się ku temu idealna sposobność. Promocja przeprowadzana jest przez mniej znany cyfrowy serwis GameSessions, który specjalizuje się w udostępnianiu wersji trial pecetowych gier i potrwa cały miesiąc - szczegóły TUTAJ.

 

WTOREK, 11 lipca

Zapraszamy na betę Star Wars: Battlefront II -  Zanim zdecydujemy się na zakup tego tytułu, będziemy mogli samodzielnie go przetestować w ramach otwartej bety. Ta wystartuje 6 października i potrwa do 9 października, ale każdy kto zdecyduje się na zamówienie przedpremierowe uzyska do dostęp do beta testów z dwudniowym wyprzedzeniem. Co istotne, testy przeprowadzone zostaną na wszystkich platformach, czyli PS4, Xbox One i PC.

YouTube

 

ŚRODA, 12 lipca

Nowa oferta Humble Bundle - Humble Bundle wielokrotnie zaskakiwało nas świetnymi ofertami gier, które nabyć mogliśmy w bardzo okazyjnych cenach, a czasem nawet zupełnie za darmo. Tym razem firma postanowiła nawiązać współpracę z Capcomem, co zaowocowało kolejną bardzo atrakcyjną promocją z produkcjami od tego japońskiego wydawcy. Najnowsza akcja nazwana została Humble Capcom Rising Bundle i tradycyjnie już zdecydować możemy się na jeden z 3 progów cenowych, który daje nam dostęp do kolejnych tytułów. Szczegóły TUTAJ.

humble-capcombundle-2

 

CZWARTEK, 13 lipca

DOTA 2 i i blisko 21 mln USD w puli nagród - Dziś możemy podziwiać nowy turniejowy rekord, a wszystko za sprawą Dota 2, czyli MOBA od Valve, które pobiło tym samym własne osiągnięcie z ubiegłego roku. Ostatnio na największym turnieju tej gry, czyli Dota 2 International, mówiliśmy o kwocie 20 770 460 USD, z czego lwią część zabrał do domu zwycięski chiński zespół Wings Gaming (ponad 9 mln USD), ale nawet teamy na miejscach w drugiej dziesiątce mogły liczyć na kwoty rzędy 100 000 USD. W tym roku wynik ten został jeszcze bardziej wyśrubowany, bo na chwilę obecną w puli jest 20 792 838 USD.

Valve

 

PIĄTEK, 14 lipca

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom opóźnione - Tytuł był jednym z najciekawszych dostępnych na PS3, bo łączył w sobie przepiękne animacje Studio Ghibli, czarującą historię i naprawdę solidną rozgrywkę. Na jesieni mieliśmy się doczekać jego kontynuacji w postaci Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, która zmierza na PS4 i PC, ale niestety nie mamy dobrych wieści dla osób wyczekujących premiery drugiej części. Producent LEVEL-5 potwierdził bowiem, że gra zaliczy opóźnienie i zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku.

 

SOBOTA, 15 lipca

Jest data premiery Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport, czyli długo wyczekiwana pierwsza odsłona tej uznanej serii wyścigowej, która trafi na PS4, w końcu doczekała się konkretnej daty premiery. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, gra trafi na sklepowy półki jeszcze w tym roku, a konkretniej 17 października (18 października w Europie). Sony przy okazji tej zapowiedzi opublikowało także nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej (ten dość dość krótki).

 

NIEDZIELA, 16 lipca

Zombie w Call of Duty: WWII - wyciekł trailer - Tegoroczna odsłona gry wraca na stare śmieci, czyli konflikt II wojny światowej, ale nie oznacza to, że Sledgehammer Games zamierza całkowicie zrezygnować z dotychczasowych pomysłów, dlatego też w Call of Duty: WWII pojawi się też tryb zombie. Ten co prawda po raz pierwszy zostanie oficjalnie zaprezentowany w trakcie tegorocznego konwentu Comic-Con w nadchodzącym tygodniu, ale do sieci wyciekł właśnie jego pierwszy zwiastun.

 

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-07-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.