WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 27/2017

Poszkole

Po kilkutygodniowym przestoju w świecie gier, coś w końcu zaczyna się ruszać ...

Nie da się ukryć, że lipiec i początek sierpnia to dla graczy bardzo trudny czas - po czerwcowych targach E3 twórcy najczęściej nie mają już nic do ujawnienia i pokazania, a deweloperzy również unikają tego czasu, więc możemy praktycznie zapomnieć o dużych premierach.

Na szczęście sytuacja powoli zaczyna się zmieniać i wygląda na to, że w drugiej połowie sierpnia będzie już zdecydowanie lepiej, szczególnie z premierą Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

A jaki był ostatni tydzień? Sami oceńcie:

PONIEDZIAŁEK, 31 lipca

Rosną ceny PlayStation Plus - Do PlayStation Plus, czyli abonamentowej usługi dla konsol Sony, trafia ostatnio coraz więcej dobrych gier, ale wygląda na to, że … nic za darmo. Mamy bowiem do czynienia z podwyżką cen, dość znaczącą, bo w przypadku rocznej subskrypcji wynosi aż 45 PLN - do tej pory płaciliśmy 195 PLN, a nowa cena to 240 PLN. Usługa na 3 miesiące to już koszt 100 PLN zamiast 78 PLN, a wariant miesięczny kosztować będzie 33 PLN, a nie jak dotychczas 27 PLN. Jeżeli więc rozważaliście zakup PlayStation Plus w najbliższym czasie, to warto się pospieszyć, bo stare ceny obowiązują tylko do końca sierpnia, a konkretniej 30 sierpnia.

blog.eu.playstation.com

 

WTOREK, 1 sierpnia

Już 80 gier ze wsparciem dla Xbox One X - gigant z Redmond zadbał o to, by sytuacja ze słabym wsparciem dla PlayStation 4 Pro nie powtórzyła się w przypadku jego nowego produktu. Pierwszym tytułem, w którym potwierdzono wsparcie dla 4K i HDR było Middle Earth: Shadow of War, niedługo potem dowiedzieliśmy się, że usprawnień na Xbox One X doczekają się też takie tytuły, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Elite: Dangerous, a na E3 pokazywano m.in. Anthem i Assassins Creed: Origins, które również wykorzystywać mają większe możliwości nowej konsoli Microsoftu. Co prawda nie wszystkie gry obsługiwać będą natywne 4K, ale dobrze wiedzieć, że producenci już teraz obiecują wykorzystanie mocy nadchodzącego Xboxa w 80 tytułach - pełna lista TUTAJ.

Microsoft

 

ŚRODA, 2 sierpnia

PlayerUnknown's Battlegrounds rządzi na Steam - PlayerUnknown's Battlegrounds od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie, a gra szybko bije kolejne rekordy.  Teraz może się pochwalić nowym, ponieważ strzelanka studia Bluehole jest najpopularniejszą grą na Steam, za którą nie stoi Valve. Tytuł ten zanotował trzeci najlepszy wynik jednoczesnej liczby graczy na Steamie w historii platformy (481 291), czym nie omieszkał pochwalić się producent Brendan Green.

 

CZWARTEK, 3 sierpnia

Jeden pad do wszystkich konsol, All Controller - Posiadanie kilku platform do gier samo z siebie wiąże się ze sporym wydatkiem, a jeśli do każdej z nich chcemy posiadać dodatkowy kontroler, to koszty jeszcze rosną. Odpowiedzią na ten problem ma być All Controller, czyli pad, dzięki któremu będziemy mogli grać na wszystkich platformach. All Controller to kickstarterowy projekt, który obsłużyć ma praktycznie wszystkie platformy, zarówno konsole (Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4, a twórcy już szykują wsparcie dla Nintendo Wii, WiiU i Switch), jak i komputery i urządzenia mobilne. Twórcy zebrali już niezbędną kwotę na realizację tego projektu na platformie Kickstarter, ale można ich jeszcze wspierać, a cena bezprzewodowego pada to ok. 230 złotych.

 

PIĄTEK, 4 sierpnia

Wolfenstein II: The New Colossus na nowych materiałach - jeśli jesteście fanami tej serii, która skupia się na "oczyszczaniu" świata z nazistów, to z pewnością będziecie zadowoleni z nowej odsłony. W Wolfenstein II: The New Colossus dostajemy bowiem jeszcze więcej tego, co tak bardzo lubimy - nowe miejscówki, więcej broni i morze przeciwników do wybicia, a wszystko to okraszone wzruszającą historią. Sami zobaczcie nowe materiały:

 

SOBOTA - NIEDZIELA, 5-6 sierpnia

Śródziemie: Cień Wojny na nowych wideo - W sieci zadebiutowały właśnie nowe materiały z nadchodzącej gry, więc możemy podziwiać kolejne fragmenty rozgrywki. Tytuł nie kryje już przed nami większych tajemnic, bo twórcy chętnie odkrywają wszystkie karty, prezentując nam kolejne funkcjonalności. Dziś doczekaliśmy się na przykład 3 nowych materiałów z rozgrywki, na których można podziwiać walkę z grzbietu smoka, ujeżdżanie Grauga czy fragment jednej z misji fabularnych.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-08-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

  1. sirwera 08-08-2017 11:39

    wybieram pegazusa:D http://kupowanie.blogse.nl

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.