WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 28/2017

Poszkole

Przed nami kolejne gamingowe podsumowanie tygodnia, więc zapraszamy do czytania i nadrabiania zaległości.

Był to wprawdzie kolejny przeciętny tydzień, ale nie zabrakło przynajmniej kilku ciekawych wiadomości.

Wystarczy tu wspomnieć kolejny rekord Player Unknowns Battlegrounds, ujawnienie daty premiery i ceny długo wyczekiwanego dodatku do Horizon: Zero Dawn, podsumowanie Majora w Krakowie czy planszówkę w świecie Fallout.

PONIEDZIAŁEK, 7 sierpnia

Nowy rekord Player Unknowns Battlegrounds - Player Unknowns Battlegrounds to swoisty fenomen i chyba największa niespodzianka tego roku, przynajmniej jeśli chodzi o sieciowe gry. Produkcja ta trafiła do usługi Wczesnego Dostępu na Steam zaledwie 23 marca i już pochwalić może się niebywałymi osiągnięciami, których pozazdrościć mogą jej tytuły od największych deweloperów. Hit od Bluehole przeskoczył nawet Counter-Strike: Global Offensive i wyraźnie zbliżył się do darmowego DOTA 2 (774 396 graczy), a aktywnych graczy w Battlegrounds w przeciągu ostatnich 2 tygodni było aż 4,5 mln.

 

WTOREK, 8 sierpnia

Dodatek do Horizon: Zero Dawn z datą premiery i ceną - Guerilla Games wciąż nie zdradza zbyt wiele na temat samego dodatku, zatytułowanego The Frozen Wilds i wiemy jedynie, że udamy się do nowego śnieżnego obszaru, gdzie czekać będą na nas nowe wyzwania, przeciwnicy, bronie czy wyposażenie. Na szczęście twórcy właśnie ujawnili datę premiery, która ustalona została na 7 listopada, a przy okazji otrzymaliśmy krótki zwiastun zapowiadający to DLC, a także jego cenę. Ta wynosić będzie 84 PLN, ale subskrybenci PlayStation Plus mogą skorzystać z rabatu i kupić przygodę za 75,60 PLN.


ŚRODA, 9 sierpnia

Project CARS 2 z pełnym potencjałem Xboxa One X - Wiemy już jak na papierze zapowiada się Xbox One X, a na E3 mieliśmy też okazję zobaczyć kilka nadchodzących gier, które wykorzystywać mają potencjał ten konsoli Teraz głos w sprawie zabrał producent  Project Cars 2, który przyznał, że ich gra prezentować będzie się wyraźnie lepiej na nowym sprzęcie Microsoftu niż na PlayStation 4 Pro. W wywiadzie udzielonym Trusted Reviews stwierdził, że co prawda Project Cars 2 najlepiej prezentować będzie się na PC, ale jego zdaniem Xbox One X to kawał świetnego sprzętu i jeśli chodzi o konsolę, to ta platforma zaoferuje wyraźnie lepszą oprawą od pozostałych. Przypominamy, że Project Cars 2 zadebiutuje na rynku 22 września na PC, PS4 i Xbox One, ale na Xboxa One X trzeba będzie poczekać do 7 listopada.

projectcarsgame.com

 

CZWARTEK, 10 sierpnia

Nadchodzi Artifact - oficjalna karcianka Dota - Karcianki w świecie popularnych gier są ostatnio w modzie, więc Valve nie chce zostawać w tyle i w trakcie esportowego turnieju The International w Dota 2. firma zapowiedziała własną karciankę. Jak na razie nie wiemy zbyt wiele na temat produkcji zatytułowanej Artifact, ponieważ producent opublikował jedynie krótki niewiele mówiący zwiastun i potwierdził, że gra będzie powiązana z ich popularnym MOBA. Premiera przewidziana jest na przyszły rok.

 

PIĄTEK, 11 sierpnia

Ponad 700 tys. osób oglądało PGL Major 2017 - Transmisja z PGL Major Kraków 2017 przyciągnęła przed ekrany miliony fanów esportu na całym świecie. Wydarzenie to wypełniło Tauron Arenę w dniach 21-23.07.2017, a polską relację z wydarzenia, której głosem był Piotr “Izak” Skowyrski,  zapewniła firma Fantasy Expo. Oficjalna polska transmisja z PGL Major Kraków 2017 została przygotowana przez Fantasy Expo, a relacja wprost spod sceny, na której toczyły się rozgrywki, była prowadzona w trzech językach: polskim, angielskim i chińskim. Fani esportu z Polski obejrzeli w sumie 3 247 211 godzin rozgrywek, a liczba unikalnych widzów przekroczyła 740 tysięcy. Najwyższa liczba widzów zanotowana na streamie w jednym momencie wynosiła 107 000, czyli ponad pięć razy więcej niż może pomieścić krakowska Tauron Arena.

3_02

 

SOBOTA - NIEDZIELA, 12-13 sierpnia

Fallout teraz w formie gry planszowej - Właśnie docierają do nas fantastyczne wieści dla wszystkich fanów post apokalipsy i uniwersum tej gry. Fantasy Fight Games ujawniło właśnie, że stworzyło oficjalną  licencjonowaną grę planszową umieszczoną w tym właśnie uniwersum. Gra powinna spodobać się wszystkim fanom starszych tytułów z tej serii, bo ma ona kłaść bardzo duży nacisk na podejmowanie trudnych wyborów, jednak znalazły się w niej także elementy zaczerpnięte z nowszych gier, wydawanych pod skrzydłami Bethesdy, jak choćby system VATS. Gra zaprezentowana ma zostać w tym roku, lecz więcej szczegółów mechaniki mamy poznać wcześniej.

 

Fallout 4

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-08-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.