WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 29/2017

Poszkole

Już niedługo startuje tegoroczny Gamescom, więc w najbliższym tygodniu na pewno będzie się wiele działo.

Tymczasem zapraszamy na posumowanie mijającego właśnie tygodnia, który był kolejnym bez większych zaskoczeń czy zapowiedzi.D

Doczekaliśmy się jedynie daty premiery beta testów Destiny 2 na PC, dowiedzieliśmy o opóźnieniu Crackdown 3 czy poznaliśmy pierwszy zwiastun dość niszowego Iron Harvest.

Tak czy inaczej, zapraszamy do lektury:

PONIEDZIAŁEK, 14 sierpnia

AI lepsze niż ludzie w DOTA? - Sztuczna inteligencja to obecnie jeden z najgorętszych tematów w branży technologicznej, a w miniony weekend zaprezentowano możliwości SI opracowanej przez zespół OpenAI. Startup wspierany przez miliardera Elona Muska opracował system maszynowego uczenia się, który rozprawił się z wieloma graczami z samej czołówki sceny popularnej gry esportowej Dota 2. Co więcej, OpenAI zamierza rozwijać tę technologię, by ich bot mógł osiągnąć mistrzowski poziom w zdecydowanie bardziej skomplikowanych meczach 5 na 5 w trakcie przyszłorocznego turnieju The International.

 

WTOREK, 15 sierpnia

Destiny 2 - beta PC i nowy zwiastun - Bungie już w ubiegłym miesiącu przeprowadziło beta testy dla Destiny 2, pozwalając graczom sprawdzić jak prezentuje się ten tytuł w akcji, ale przywilej ten mieli tylko posiadacze konsol. Już wkrótce także i użytkownicy PC otrzymają swoją szansę, bo pecetowa beta Destiny 2 wystartuje 28 sierpnia dla osób, które zdecydowały się na zakup przedpremierowy i dzień później w przypadku całej reszty. Akcja potrwa do 31 sierpnia, ale jest szansa, że testy zostaną przedłużone, tak jak było to w przypadku konsol.

 

ŚRODA, 16 sierpnia

Crackdown 3 zalicza sporą obsuwę - Nie dosyć, że Microsoft nie przygotował zbyt wiele ekskluzywnych gier na Xboxa One w tym roku, to jeszcze premiera jednej z nich została właśnie przesunięta na wiosnę przyszłego rok. Chodzi o długo wyczekiwane Crackdown 3, które zadebiutować miało na rynku w listopadzie tego roku wraz z konsolą Xbox One X. Gigant z Redmond poinformował o opóźnieniu, które dotyczy zarówno konsolowej, jak i pecetowej wersji gry. Przyczyna jest dość standardowa, a mianowicie potrzeba więcej czasu na dopracowanie produkcji, choć niektórzy kojarzą opóźnienie z debiutującym właśnie na rynku Agents of Mayhem, czyli podobną grą, będącą shooterem TPP o sandboksowym charakterze.

 

CZWARTEK, 17 sierpnia

Iron Harvest na pierwszym zwiastunie - Fani uniwersum 1920+ wykreowanego przez polskiego artystę Jakuba Różalskiego mają spore powody do zadowolenia, ponieważ w ubiegłym roku zapowiedziano grę bazującą na tej alternatywnej wizji świata. Ta ciekawie zapowiadająca się strategia czasu rzeczywistego, Iron Harvest, doczekała się właśnie trailera wykonanego na silniku gry.

 

PIĄTEK, 18 sierpnia

Quake Champions na PC od 22 sierpnia - tytuł ten już 22 sierpnia trafi na Steam w ramach usługi Wczesnego Dostępu oraz na platformę Bethesda.net. Co więcej, aby uczcić to wydarzenie Bethesda uruchomiła promocję na zestaw bohaterów (Champions Pack), obniżając jego cenę o 25% do 29,99 USD. Wciąż nie wiemy, kiedy finalna wersja gry zostanie udostępniona, ale miejmy nadzieję, że nie przyjdzie nam już zbyt długo czekać.

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-08-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.