WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 30/2017

Poszkole

Wakacje powoli zbliżają się do końca, więc dla graczy zaczyna się ... najlepszy czas w roku :)

Jak wszyscy wiemy, w wakacje nie można liczyć na zbyt wiele ciekawych premier i informacji ze świata gier, więc wszyscy gracze z niecierpliwością wypatrują jesieni.

Jej zapowiedź dostajemy już od kilku dni, bo w sieci pojawia się coraz więcej wiadomości na temat nadchodzących produkcji i akcesoriów - zresztą przekonajcie się sami.

PONIEDZIAŁEK, 21 sierpnia

Xbox One X Project Scorpio Edition ujawnione - Tegoroczna edycja niemieckich targów Gamescom przyniosła przede wszystkim przedsprzedaż Xboxa One X w specjalnej edycji Project Scorpio. Limitowana edycja Xbox One X Project Scorpio jest dostępna w orientacyjnej cenie detalicznej 2099 PLN w ramach zamówień przedpremierowych w sieciach sklepów Komputronik, Media Expert, MediaMarkt i Saturn, RTV Euro AGD i X-kom oraz w Sklepie Microsoft pod adresem https://aka.ms/XboxOneXPreOrder.

 

WTOREK, 22 sierpnia

Final Fantasy XV trafia na PC - właśnie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gry ze strony Square Enix, które z tej okazji opublikowało także nowy zwiastun. Gra trafi na "blaszaki" na początku przyszłego roku (nie znamy jeszcze dokładnej daty), a pecetowy port powstaje we współpracy z firmą Nvidią. Oznacza to, że nie tylko otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz Dolby Atmos, ale także technologii GameWorks effects, w tym TurfEffects dla realistycznej symulacji trawy, Hairworks, Flow, cieni HFTS oraz VXAO.


ŚRODA, 23 sierpnia

Twórcy MadMaxa ujawniają BioMutant - Experiment 101 to nowe studio założone przez weteranów branży, którzy wcześniej pracowali nad takimi tytułami, jak Mad Max i Just Cause.Nawiązali oni współpracę z wydawcą THQ Nordic, czego owocem będzie zapowiedziana na targach Gamescom gra o nazwie BioMutant. Produkcja ta określana jest przez twórców jako postapokaliptyczne RGP akcji w stylu kung-fu, gdzie gracz toczyć będzie starcia wręcz, strzelać i używać zdolności mutantów w czasie rzeczywistym. BioMutant ukazać ma się w przyszłym roku na PS4, Xbox One oraz PC.

 

CZWARTEK, 24 sierpnia

Immortal: Unchained - kolejny klon "soulsów"? - Immortal: Unchained to jedna z zupełnie nowych gier ujawnionych na targach Gamescom 2017 i trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie. Szwedzkie studio Toadman stojące za tym tytułem opisuje swoje nowe dzieło jako grę RPG akcji umiejscowioną w futurystycznym świecie, gdzie możemy korzystać z broni palnej. W odróżnieniu od Bloodborne, w tym przypadku spluwy odgrywać będą znacznie większą rolę w trakcie walki. Otrzymać mamy różne rodzaje pistoletów, które wykorzystywane będą zarówno w walce na średnim, jak i krótkim dystansie. Gra ukazać ma się w drugim kwartale przyszłego roku i trafi na PC, PS4 i Xbox One.

 

PIĄTEK, 25 sierpnia

A w Games With Gold na wrzesień ... - Microsoft ujawnił już jakie atrakcje czekają we wrześniu na subskrybentów usługi Xbox Live Gold w ramach programu Games with Gold.

 

SOBOTA, 26 sierpnia

Razer szykuje pada dla "prawdziwych" graczy -  Mowa o padzie Wolverine Ultimate, który skierowany jest do najbardziej wymagających graczy. Wolverine Ultimate stawia przede wszystkim na personalizację i dostosowanie kontrolera do potrzeb konkretnego gracza. Dlatego też otrzymujemy w zestawie dwa wymienne D-Pady, zamienne gałki o różnych wysokościach i kształtach oraz 6 spustów i przycisków programowalnych zarówno za pomocą oprogramowania Razer Synapse jak i bezpośrednio. Producent podkreśla, że pad został zaprojektowany z myślą o największej precyzji i jak najmniejszych opóźnieniach.

 

NIEDZIELA, 27 sierpnia

Scenariusz Half-Life 2: Episode 3 trafił do sieci - Od lat zastanawiacie się, jak mogły potoczyć się losy ulubionych postaci z Half-Life 2 i nie możecie wybaczyć Valve, że nie chcą przygotować kolejnego epizodu gry? To mamy dla Was małą niespodziankę, bo Marc Laidlaw, czyli były scenarzysta serii Half-Life, umieścił w sieci bardzo ciekawy dokument. Ten nazywa się Epistle 3 i na początku wydaje się nie mieć większego znaczenia, ale fani serii szybko spostrzegli, że chodzi o długo wyczekiwane dokończenie opowieści z Half-Life 2. Zapraszamy do czytania oryginalnego tekstu albo już z fanowskimi zmianami na oryginalne nazwy TUTAJ.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-08-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.