WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 31/2017

Poszkole

Powoli nastaje jesień, czyli ... ulubiony czas wszystkich graczy, bo właśnie wtedy na rynku debiutuje najwięcej hitów.

Nie inaczej jest w tym roku, bo na rynek trafiają już pierwsze zapowiedziane gry wyścigowe, niebawem doczekamy się debiutu nowego Śródziemia i Assassin's Creeda, a potem standardowo dostaniemy swoje ulubione strzelanki.

Co więcej, ten tydzień przyniósł coś dodatkowego i bardzo specjalnego, a mianowicie ... nowy zwiastun Red Dead Redemption 2, które zadebiutuje wiosną przyszłego roku.

Nie zabrakło też innych ciekawych wiadomości, więc zapraszamy do czytania:

PONIEDZIAŁEK, 25 września

Ataribox - cena i data premiery - Zgodnie z zapowiedziami producenta, że szczegóły na temat nowej konsoli będziemy poznawać falami, przyszła pora na kolejną porcję informacji. Wiemy już, że nowa platforma jest inspirowana klasycznym designem Atari 2600, dostępna będzie w czarno-czerwonej i czarno-drewnianej wersji kolorystycznej i wyposażona jest w slot na karty SD, HDMI, 4x USB i port Ethernet. Dziś dołożyć można do tego wiadomość o finansowaniu społecznościowym poprzez serwis Indiegogo, a także cenie, która wynosić ma ok. 250-300 USD. Co więcej, dowiedzieliśmy się, że konsola Ataribox zostanie wyposażona w specjalnie przygotowany układ od AMD z grafiką Radeon i system operacyjny Linuks z możliwością pełnej personalizacji interfejsu.

Atari

 

WTOREK, 26 września

Kto przygarnie Śródziemie: Cień Wojny? - Nvidia poinformowała o uruchomieniu najnowszej promocji „Stwórz swoją armię”, dzięki czemu nabywca karty graficznej GeForce GTX 1080 Ti  lub 1080, albo notebooka lub komputera w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę Śródziemie: Cień Wojny. Promocja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 16 października 2017 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów darmowych egzemplarzy gry.

srodziemie_-_cien_wojny_2

 

ŚRODA, 27 września

A w PlayStation Plus na październik - Jeśli podwyżka ceny usługi PlayStation Plus oznacza, że co miesiąc będziemy dostawać takie produkcje jak w październiku, to warto było. Sony zapowiedziało bowiem, że posiadacze abonamentu będą mogli pobrać w przyszłym miesiącu kilka naprawdę solidnych gier z … Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na czele!

 

CZWARTEK, 28 września

Niestety odpowiedź Microsoftu nie jest w tym miesiącu najlepsza i użytkownicy Xboxów będą musieli w ramach Games with Gold zadowolić się skromniejszą ofertą. Nie potwierdziły się bowiem ostatnie plotki sugerujące, że możemy liczyć na Śródziemie: Cień Mordoru, DmC: Devil May Cry, Castlevania: Lords of Shadow i Blood Drive. Zamiast tego gigant z Redmond udostępni nam:

 

PIĄTEK, 29 września

Nowy zwiastun Red Dead Redemption 2 - W październiku ubiegłego roku otrzymaliśmy pierwszą zajawkę Red Dead Redemption 2 i Rockstar niemal rok kazało nam czekać na nowy zwiastun. Najnowszy materiał z Red Dead Redemption 2 prezentuje się kapitalnie - dowiadujemy, że się kontynuacja RDR to opowieść o Arthurze Morganie i gangu van der Lindego, którzy napadają, kradną i zabijają, aby przetrwać w surowym, bezkresnym sercu Ameryki. Premiera wiosną 2018 r. na PlayStation 4 i Xbox One. Niestety Rockstar wciąż milczy na temat wersji PC.

 

SOBOTA, 30 września

Coś dla fanów staroci ... powraca Commodore 64 - Retro Games zapowiedziało sprzęt o nazwie C64 Mini, który trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku, a jego cena wynosić będzie 70 USD/GBP. Urządzenie będzie o połowę mniejsze od oryginału i oferować ma 64 preinstalowane licencjonowane gry, w tym takie produkcje, jak California Games, Speedball 2: Brutal Deluxe czy Paradroid. Zestaw wyposażony będzie w przewodowy joystick i kabel zasilający, a C64 Mini podłączymy do naszego TV za pomocą kabla HDMI.

 

NIEDZIELA, 1 października

FIFA 18 i Total War: WARHAMMER 2 złamane - Sytuacja nie wygląda zbyt dobrze dla wszystkich wydawców gier korzystających z antypirackiego zabezpieczenia Denuvo. W tym tygodniu miały bowiem miejsce dwie duże premiery, które wykorzystywały tę technologię DRM i zostały błyskawicznie złamane przez piratów. Najpierw w zaledwie kilka godzin od debiutu hakerzy złamali zabezpieczenia w Total War: WARHAMMER 2, a następnie podobny los spotkał najnowszą odsłonę piłki nożnej od EA Sports, czyli FIFA 18. Czy sytuacja ta oznaczać będzie koniec Denuvo, czy też doczekamy się nowej bezpieczniejszej wersji tej technologii? Przekonamy się już wkrótce.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-10-01

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.