WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 32/2017

Poszkole

Jesteście ciekawi jak minął kończący się właśnie tydzień w świecie gier? Zapraszamy do lektury!

PONIEDZIAŁEK, 2 października

Piraci w końcu złamali PS4? - Zarówno PlayStation 4, jak i Xbox One, skutecznie bronią się przed zakusami hakerów, którzy chcieliby złamać ich zabezpieczenia, pozwalając tym samym na uruchamianie kopii gier, ale do sieci trafiły właśnie pierwsze pirackie gry na PS4. Sony raczej nie ma tu jednak większych powodów do obaw, ponieważ osoby, które chciałyby zagrać w takie scrackowane tytuły (jak na razie Grand Theft Auto V, Far Cry 4 i Assassins Creed IV) na ich najnowszej konsoli, nie mają łatwej drogi, co skutecznie powinno odstraszyć potencjalnie zainteresowanych graczy.

 

WTOREK, 3 października

Podaruj komuś cyfrową grę na Xbox One - Microsoft udostępnił funkcję wręczania prezentów-gier na konsoli Xbox One dla uczestników programu Xbox Insider Program. Funkcja dostępna jest zarówno przez internetowy sklep na konsoli, jak i dla tytułów Windows 10, które wspierają program Play Anywhere. Możemy wysłać prezent bezpośrednio do naszych przyjaciół z platformy Xbox Live lub też na adres email. Odbiorca musi jedynie wykorzystać otrzymany klucz do gry.

 

ŚRODA, 4 października

Znamy wymagania The Evil Within 2 - Powoli zbliżamy się do premiery gry, więc Bethesda postanowiła uprzedzić graczy, którzy zamierzają sięgnąć po nią na PC i opublikowała wymagania sprzętowe. Gracze PC potrzebować będą przynajmniej procesora Intel Core i5-2400 lub AMD FX-8320, 8 GB pamięci RAM oraz karty graficznej NVIDIA GTX 660 2GB lub AMD HD 7970 3GB. Producent rekomenduje jednak procesor Intel Core i7-4770 lub AMD Ryzen 5 1600X, 16 GB pamięci RAM i kartę graficzną NVIDIA GTX 1060 6GB lub AMD RX 480 8GB. Nie wiemy jednak, czy taka konfiguracja wystarczy na wysokie ustawienia graficzne przy 60 kl./s. Przypominamy, że The Evil Within 2 zadebiutuje 13 października i trafi także na PS4 i Xbox One.

 

CZWARTEK, 5 października

Stranger Things doczekało się gry? - Premiera drugiego sezonu promowana jest z pomocą gry, która nawiązuje do najlepszych 8-bitowych tradycji. Gra, która dostępna jest dla Androida i iOS, nie jest przy tym tanim marketingowym chwytem, lecz pełnoprawnym tytułem, który czerpie mechanikę z wielu klasycznych gier (takich jak choćby Teenage Mutant Ninja Turtles), prowadząc nas przez wszystkie charakterystyczne dla Starnger Things miejsca, począwszy od uliczek Hawkins aż po mroczne Upside Down.

 

PIĄTEK, 6 października

Fortnite z rewelacyjnym wynikiem liczby graczy - Producent poinformował, że w jego grę na wszystkich trzech platformach (tj. PC, PS4, i Xbox One) zagrało już przeszło 7 mln graczy. Zapewne w dużym stopniu przyczyniło się do tego wprowadzenie darmowego trybu Battle Royale  i choć twórcy nie zdradzają jaki procent osób, które postanowiły spróbować ich nowej gry sprawdziło tylko ten element, to wiemy, że tylko w pierwszej dobie od jego premiery odnotowano ponad milion osób. Nie zmienia to jednak faktu, że 7 mln graczy jak na tytuł, który zadebiutował 25 lipca i to w usłudze Wczesnego Dostępu (pełnoprawna premiera nastąpi dopiero w przyszłym roku), robi naprawdę spore wrażenie, a Epic Games ma powody do zadowolenia.

 

Twitter

 

SOBOTA,  7 października

Czy Twój PC wystarczy na Assassin's Creed Origins? - By przygotować nas na nową podróż, producent ujawnił wymagania systemowe wersji PC dla Assassin's Creed Origins. Wymagania zaskakują zaś niskim poziomem rekomendowanej specyfikacji, ponieważ aby cieszyć się grą na wysokich ustawieniach w rozdzielczości 1080p wystarczy tylko NVIDIA GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 280X. Osoby z mocniejszymi komputerami będą mogły oczywiście cieszyć się nawet rozdzielczością 4K i skorzystać z techniki supersamplingu. Co więcej, gra wykorzystywać będzie funkcję dynamicznego renderowania rozdzielczości, dzięki której będzie regulować rozdzielczość, by utrzymywać określony poziom kl./s.  Technologia ta wykorzystywana będzie też na konsolach, ale na PC będziemy mogli sami ustawić pożądany poziom kl./s.


NIEDZIELA, 8 października

„Dni otwarte” na Xbox Live Gold - Microsoft poinformował właśnie, że wystartował z nową promocją Free Play Days For All, dzięki której wszyscy możemy skorzystać z Xbox Live Gold zupełnie za darmo. „Impreza” potrwa do poniedziałku, dlatego trudno nie łączyć jej ze startem otwartej bety Star Wars: Battlefront II - ta jest właśnie dostępna i będą mogli wziąć w niej udział gracze na wszystkich trzech platformach, czyli Xbox One, PlayStation 4 i PC.

 

Battlefront

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-10-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.