WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 33/2017

Poszkole

Zapraszamy na podsumowanie kolejnego tygodnia w świecie gier wideo.

PONIEDZIAŁEK, 9 PAŹDZIERNIKA

Jest nowy zwiastun Jurassic World Evolution - tym razem studio Frontier zaprezentowało nowy klip, który bazuje już na silniku i prezentuje ujęcia z gry i tym samym po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć, co deweloper próbuje osiągnąć z nową grą Jurassic World. Zwiastun koncentruje się na samych dinozaurach i podziwiać możemy tu takie gatunki, jak T-Rex, Raptor czy Triceratops. Jurassic World Evolution zadebiutuje w przyszłym roku na PC, PS4 i Xbox One.

 

WTOREK, 10 PAŹDZIERNIKA

Śródziemie: Cień Wojny rekordowo duże - Najnowszy tytuł Monolith Productions, czyli Śródziemie: Cień Wojny, jest w kwestii rozmiaru gry nowym rekordzistą. Jeżeli więc macie zamiar jutro kupić sobie cyfrową wydanie tej produkcji, to lepiej przygotujcie swój sprzęt na blisko 100 GB potrzebnego miejsca. A przynajmniej w wersji na PC, bo jak dowiadujemy się dziś oficjalnie potrzebować będzie ona 97.7 GB miejsca na dysku, detronizując tym samym ostatnią odsłonę Forzy, która wymagała 95 GB wolnej przestrzeni.

 

ŚRODA, 11 PAŹDZIERNIKA

Oculus Go - nadchodzą samodzielne gogle VR - Od jakiegoś czasu firma pracuje jednak nad samodzielnymi bezprzewodowymi goglami i dziś doczekaliśmy się oficjalnej prezentacji Oculus Go. Headset jest samowystarczalny, co oznacza, że nie trzeba podłączać go do PC lub smartfona - cena urządzenia to 199 USD, a premiera planowana jest w przyszłym roku. Oculus Go posiada siatkowany materiał, który ma być przyjemny w kontakcie z naszą twarzą, miękki elastyczny pasek oraz "optykę VR następnej generacji". Ta oferować ma to samo pole widzenia co Rift, ale znacząco zmniejsza odblask. Jeśli zaś chodzi o wyświetlacz to zastosowano tu LCD (fast-switch) o rozdzielczości 2560x1440 pikseli, który redukować ma Screen Door Effect. Sprzęt posiada także wbudowane głośniki.

 

CZWARTEK, 12 PAŹDZIERNIKA

PlayerUnknown's Battlegrounds vs Fortnite: Battle Royale -  wygląda na to, że PlayerUnknown's Battlegrounds doczekało się godnego konkurenta. Epic Games poinformowało, że zaledwie dwa tygodnie po premierze Fortnite: Battle Royale (darmowy tryb rozgrywki Fortnite) w grę zagrało już przeszło 10 mln osób. Producent PUBG, studio Bluehole, ujawnił zaś, że gracze nabyli już ponad 15 mln egzemplarzy ich gry (dokładnie 15 578 137), ale to nie koniec imponujących osiągnięć tej produkcji, ponieważ udało się jej pobić kolejny rekord na platformie Steam. Steam Database podało bowiem, że jednocześnie w tytuł grało 2 008 726 graczy.

Twitter

PIĄTEK, 13 PAŹDZIERNIKA

Asus rozdaje Assassin’s Creed: Origins - Asus wystartował z nową promocją o nazwie „Załóż braterstwo”, dzięki której klienci za zakup wybranych kart graficznych i monitorów tajwańskiego producenta otrzymają bezpłatnie nadchodzącą grę Assassin’s Creed: Origins. Wszystkie szczegóły, w tym produkty objęte promocją, znajdziecie pod TYM adresem.

asus582_1_

 

SOBOTA I NIEDZIELA, 14-15 PAŹDZIERNIKA

Humble Bundle trafia w ręce IGN - IGN przejął właśnie Humble Bundle, czyli cyfrowy sklep zajmujący się sprzedażą gier, książek i oprogramowania na zasadzie "płać ile chcesz", przy okazji zbierając pieniądze na cele charytatywne. Humble Bundle to platforma, która przez ostatnie 7 lat, czyli od początku swojej działalności, zebrała na różne cele charytatywne 106 mln USD. Pokazuje to potencjał tego typu akcji, który ma się tylko zwiększyć za sprawą wsparcia takiego medialnego giganta, jak IGN.

1507925258_humble-bundle-ign-deal_story

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-10-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.