WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 4/2017

Poszkole

Sezon grypowy dopadł i naszą redakcję, ale już do Was wracamy z kolejnym podsumowaniem tygodnia.

Za nami kolejny ciekawy tydzień w świecie gier i chociaż w większości upłynął nam na ogrywaniu Resident Evil 7, które jest po prostu świetne, to znaleźliśmy też czas na inne wiadomości.

Z tych najciekawszych wspomnieć trzeba choćby o kolejnym rekordzie ustanowionym przez Overwatch, zapowiedzi współpracy Square Enix i Marvela czy crossplayu PC i Xbox One w GoW 4, który zostaje z nami na stałe, ale nie uprzedzajmy faktów - zapraszamy do czytania:

PONIEDZIAŁEK, 30 stycznia

Nowy rekord Overwatch - Blizzard pochwalił się, że w ich sieciowy shooter na wszystkich platformach, tj. PC, PS4 i Xbox One, gra już 25 mln osób. Warto w tym miejscu przypomnieć, że jakieś 3 miesiące temu liczba ta wynosiła jeszcze 20 mln, wiec od października przybyło ok. 5 mln graczy i to pomimo faktu, że w międzyczasie na rynku pojawiło się kilka hitowych strzelanek nastawionych na rozgrywkę w sieci (choćby Battlefield 1, Call of Duty: Infinite Warfare czy Titanfall 2).

playoverwatch.com

 

WTOREK, 31 stycznia

Square Enix w uniwersum Marvela - firmy zapowiedziały nawiązanie współpracy, czego owocem będą gry Square Enix bazujące na uniwersum Marvela. A mowa między innymi o The Avengers o popularnej grupie superbohaterów - jak na razie nie zdradzono zbyt wielu szczegółów i udostępniono jedynie poniższy dość enigmatyczny zwiastun.

ŚRODA, 1 lutego

Pillars of Eternity 2: Deadfire ufundowane w 24h - kilka dni temu Obsidian Entertainment zapowiedziało sequel świetnego Pillars of Eternity, który nosić będzie tytuł Pillars of Eternity 2: Deadfire. Podobnie jak w przypadku pierwszej części twórcy postanowili wykorzystać wsparcie finansowe graczy i w związku z tym wystartowali z crowdfundingową kampanią na platformie Fig. Jak nietrudno było się domyślić, nie musieli czekać zbyt długo na osiągnięcie założonego przez siebie celu, bo wyznaczona suma 1.1 mln USD została zebrana w 23 godziny.

CZWARTEK, 2 lutego

Crossplay PC i Xbox One w GoW 4 na stałe - w grudniu zeszłego roku The Coalition przeprowadziło test rozgrywki międzyplatformowej pomiędzy użytkownikami PC a Xbox One pozwalając im zmierzyć się ze sobą w trakcie jednego z weekendów. Co prawda posiadacze obu platform już wcześniej mogli grać ze sobą w trybie Hordy, ale starcia PvP były dostępne jedynie w ramach jednej platformy. To się jednak właśnie zmieniło, ponieważ producent ogłosił, że Gears of War 4 oficjalnie wspiera już międzyplatformowe starcia multiplayer pomiędzy PC i Xbox One w trybie Social Quickplay.

xbox.com

 

PIĄTEK, 3 lutego

Sony zaprezentowało swoja ofertę gier dostępnych w lutym w ramach abonamentu PlayStation Plus.Użytkownicy PlayStation 4 otrzymają Little Big Planet 3 oraz Not a Hero. Posiadacze PS3 dostaną zaś Starwhal (dostępny także na PS4 w ramach Cross Buy), czyli niezależną zręcznościówkę z Narwalami (walenie) w roli głównej oraz grę przygodową Anna: Extended Edition, która wyróżnia się systemem symulującym kondycję psychiczną postaci, wpływającym na nasze postrzeganie świata oraz interakcje z nim. Z kolei na PS Vita Sony udostępni Ninja Senki DX (także na PS4 w ramach Cross Buy) oraz TorqueL, czyli dwie platformówki w stylu retro.

SOBOTA, 4 lutego

Sniper Elite 4 ze wsparciem dla PS4 Pro i DirectX 12 - Rebellion ogłosiło, że nadchodzący Sniper Elite 4 otrzyma wsparcie zarówno dla funkcjonalności konsoli PlayStation Pro, jak i niskopoziomowego API Microsoftu DirectX 12. W obu przypadkach producent zapewnia, że ich gra zapewni najlepsze doznania jeśli skorzystamy z dobrodziejstw tych funkcji. Przypominamy, że Sniper Elite 4 zadebiutuje na rynku 14 lutego równocześnie na PC, PS4 i Xbox One.

Sniper Elite 4

 

NIEDZIELA, 5 lutego

Update PS4 4.50 przynosi tryb Boost i wiele innych funkcji - Sony udostępnia już aktualizację firmware’u w wersji 4.50 dla PlayStation 4 w formie beta preview i ta przynosi wiele ciekawych zmian, które powinny przypaść do gustu posiadaczom tej konsoli, a jedna z nich zapewne mocno ucieszy posiadaczy PS4 Pro. Mówiąc w skrócie, chodzi tu o tryb Boost, dzięki czemu wiele starszych tytułów, które nie otrzymały patcha dla Pro, będzie działać lepiej.Przy okazji aktualizacja systemu 4.50 wprowadzi także obsługę zewnętrznych dysków za pomocą USB 3.0 (o maks. pojemności 8 TB), opcję korzystania z własnych tapet, odświeżone szybkie menu, posty na statusie aktywności PlayStation Network i wsparcie Blu-ray 3D w PlayStation VR.

Sony

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-02-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.