WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 5/2017

Poszkole

Kolejne tygodnie uciekają jak szalone, więc znowu mamy dla Was podsumowanie wydarzeń ze świata gier.

W kończącym się właśnie tygodniu nie doczekaliśmy się wprawdzie zbyt wielu dużych premier, ale warto zwrócić uwagę choćby na produkcję Nioh, która zapowiada się na tegorocznego „czarnego konia” rynku gier.

Poza tym, doczekaliśmy się wielu ciekawych zwiastunów, które dobrze wróżą na przyszłość i jednej smutnej wiadomości, ponieważ znowu przesunięto premierę South Park: The Fractured But Whole – zapraszamy do lektury:

PONIEDZIAŁEK, 6 lutego

PlayStation 4 z updatem 4.50 - Sony udostępnia już aktualizację firmware’u w wersji 4.50 dla PlayStation 4 w formie beta preview i ta przynosi wiele ciekawych zmian, które powinny przypaść do gustu posiadaczom tej konsoli. Jedna z nich zapewne mocno ucieszy posiadaczy PS4 Pro, bo chodzico tryb Boost, dzięki czemu wiele starszych tytułów, które nie otrzymały patcha dla Pro, będzie działać lepiej. Według przedstawiciela Sony poprawę zobaczyć mamy przede wszystkim w tytułach, która posiadają zmienną liczbę kl./s, ale spodziewać mamy się także skrócenia czasów wczytania.

Sony

 

WTOREK, 7 lutego

Jest premierowy zwiastun Halo Wars 2 - Microsoft opublikował już premierowy zwiastun ze swojej nadchodzącej produkcji. Ten udowadnia, że historia może stanowić moc napędową dla gier z gatunku strategii czasu rzeczywistego i widać, że twórcy nie traktują kampanii  fabularnej po macoszemu i przygotowują ciekawą opowieść w popularnym uniwersum. Nie zabraknie tu więc licznych renderowanych filmików, które przybliżać będą nam wydarzenia rozgrywające się w trybie singleplayer. Przypominamy, że gra zadebiutuje na PC i Xbox One już 21 lutego.

ŚRODA, 8 lutego

Project Cars 2 już oficjalnie – Slightly Mad Studios zdecydowało się oficjalnie zapowiedzieć grę i zdradzić, że trafi ona na PC, PS4 i Xbox One w drugiej połowie roku. Dowiedzieliśmy się też, że czekają nas „realistyczne wyścigi w najpiękniejszym i najbardziej zaawansowanych technicznie wykonaniu”, które są testowane przez światowej klasy kierowców. Przy okazji doczekaliśmy się zwiastuna ujawniającego:

CZWARTEK, 9 lutego

Znamy datę premiery Syberia 3 - francuskie studio Microids od dłuższego czasu przygotowuje trzecią odsłonę kultowych przygodówek Syberia. Gra pierwotnie ukazać miała się pod koniec zeszłego roku, ale jak dobrze wiemy produkcja zaliczyła opóźnienie i fani gier z tej serii musieli uzbroić się w cierpliwość. Twórcy w końcu ujawnili jednak, że gra wyląduje na sklepowych półkach w Europie 20 kwietnia, a przy okazji opublikowali świeży zwiastun z tej produkcji.

PIĄTEK, 10 lutego

Kolejna obsuwa South Park: The Fractured But Whole - jeśli z niecierpliwością wyczekujecie premiery South Park: The Fractured But Whole, to niestety nie mamy dla Was najlepszych wieści. Premiera gry po raz kolejny została przesunięta i przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku fiskalnego francuskiej firmy - ten rozpoczyna się w kwietniu tego roku i kończy w marcu przyszłego, a producent nie sprecyzował dokładniej daty.

southpark.ubisoft.com

 

SOBOTA, 11 lutego

Destiny 2 jeszcze w tym roku - spotkania z inwestorami i prezentacje najnowszych wyników finansowych to bardzo dobra okazja do pochwalenia się swoimi planami na przyszłość. Nie inaczej jest w przypadku Activision, które właśnie potwierdziło, że w czwartym kwartale tego roku otrzymamy sequel Destiny. Koncern nie zdradził żadnych szczegółów na temat produkcji, ale w sieci pojawiły się już przecieki sugerujące, że Destiny 2 będzie nosić podtytuł  Forge of Hope, zadebiutować ma pomiędzy 4 a 18 listopada i trafi PC, PS4, PS4 Pro, Xbox One i Project Scorpio.

Destiny

 

NIEDZIELA, 12 lutego

inXile Entertainment oraz Techland opublikowali najnowszy zwiastun z Torment: Tides of Numenera, czyli jednego z najbardziej wyczekiwanych RPG tego roku. Nowy trailer przybliża nam warstwę fabularną tej produkcji, która zapowiada się naprawdę intrygująco. Materiał prezentuje historię jaka rozgrywać będzie się w Tides of Numenera i opowiada o niejakim Panu Wcieleń, który za sprawą tajemnej i pradawnej technologii oszukał śmierć …

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-02-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.