WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 6/2017

Poszkole

Halo, halo - lecą z nami jacyś gracze? :) No to świetnie, bo czas podsumować ubiegły tydzień w świecie naszej ulubionej rozrywki.

Wszyscy z wypiekami na twarzy czekają już na najważniejsze premiery tej jesieni, jak choćby Horizon: Zero Dawn, NieR: Automata czy Mass Effect: Andromeda, ale do tego czasu musimy zadowolić się kolejnymi materiałami z tych produkcji.

Warto jednak pamiętać również o innych tytułach i zapowiedziach, żeby orientować się w tym, co nas czeka w późniejszej części roku, a tam przecież ... zapowiedź Project Scorpio, czyli nowej konsoli Microsoftu, która może nieźle namieszać na rynku konsol!

Zapraszamy więc na podsumowanie minionego tygodnia:

PONIEDZIAŁEK, 13 lutego

Sniper Elite 4 na zwiastunie premierowym - w związku ze zbliżającą się premierą studio Rebellion opublikowało zwiastun premierowy z tej produkcji, a przy okazji poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe dla tego tytułu - zainteresowanych odsłyłamy TUTAJ.

WTOREK, 14 lutego

Trailer fabularny NieR: Automata - Square Enix opublikowało nowy zwiastun z NieR: Automata, czyli nadchodzącego RPG z widokiem TPP przygotowanego przez ekipę Platinum Games.NieR: Automata zadebiutuje w Europie na PS4 już 10 marca, a producent obiecuje, że jeszcze w tym roku gra trafi także na PC - nie znamy jednak dokładnej daty premiery na komputerach.

ŚRODA, 15 lutego

Znamy kolejnych zawodników Injustice 2 - NetherRealm Studios powoli, ale systematycznie ujawnia kolejnych zawodników, którzy trafią do bijatyki. Deweloper od początku zapowiadał, że do kontynuacji Injustice: Gods Among Us trafią także mniej popularni bohaterowie znani z komiksów DC i widać, iż zamierza dotrzymać tej obietnicy. O ile powrót Catwoman wydaje się mało zaskakujący, a Poison Ivy zna zapewne każdy fan Batmana, to już Cheetah i Black Canary nie należą do najbardziej rozpoznawalnych.

CZWARTEK, 16 lutego

Znamy datę debiutu Project Scorpio - trzeba przyznać, że Microsoft umiejętnie utrzymuje Project Scorpio w tajemnicy i poza informacjami przekazanymi w trakcie zeszłorocznych targów E3 niewiele więcej wiemy na temat nowego Xboxa. Na szczęście gigant z Redmond zdradził już, kiedy otrzymamy pełnoprawną prezentację tego urządzenia. Ta nastąpi w trakcie tegorocznej edycji targów E3, a dokładniej 11 czerwca (niedziela) o 23:00 polskiego czasu.

project-scorpio-1

PIĄTEK, 17 lutego

Znamy wymagania i datę startu otwartej bety Ghost Recon: Wildlands - wymagania nie różnią się znacząco od podawanych dotychczas dla testów beta i najnowsza produkcja francuskiej firmy nie powinna sprawiać Wam większych kłopotów, jeśli posiadacie w miarę nowoczesny sprzęt - szczegóły TUTAJ. Przy okazji Ubisoft ujawnił datę rozpoczęcia otwartych beta testów, które przeprowadzone zostaną od 23 do 27 lutego, a już 20 lutego będziemy mogli pobrać stosowne pliki na naszą platformę (PC, PS4, Xbox One).

SOBOTA, 18 lutego

Kolejny giermasz w Biedronce - od poniedziałku w popularnej sieci sklepów Biedronka rusza nowa wyprzedaż gier.  Tym razem koncentruje się tylko na tytułach na komputery PC, które pogrupowane zostały na dwie kategorie cenowe - 9,99 PLN oraz 19,99 PLN. Co prawda produkcje jakie trafią do oferty marketu nie należą do najświeższych, ale znaleźć można tu naprawdę kilka ciekawych, które warto mieć w swojej bibliotece. lista znajduje się TUTAJ.

biedronka_gry

NIEDZIELA, 19 lutego

Mass Effect: Andromeda na nowym wideo - Electronic Arts i BioWare opublikowali nowy materiał z Mass Effect: Andromeda, w którym mamy okazję lepiej poznać mechaniki związane z walką w tej produkcji. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się tu naprawdę dobrze, a starcia z przeciwnikami zapowiadają się ekscytująco, a to za sprawą „płynnej, szybkiej akcji w TPP”. Przypominamy, że Mass Effect: Andromeda zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One 23 marca.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-02-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.