WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 7/2017

Poszkole

Marzec, a wraz z nim wiele ciekawych premier, tuż za rogiem, więc powoli żegnamy lutowe produkcje.

Ubiegły tydzień w świecie gier możemy zaliczyć do naprawdę udanych, bo poznaliśmy m.in. pierwsze oceny długo wyczekiwanego Horizon Zero Dawn (świetne!) czy usłyszeliśmy dobre wieści z obozu pracującego nad Pillars of Eternity 2.

Co więcej, BioWare zdradziło wymagania do jednej z najważniejszych produkcji tego roku, czyli Mass Effect: Andromeda, które okazały się jak najbardziej przystępne do spełnienia, więc tylko się cieszyć.

Nie zabrakło też innych ogłoszeń i informacji, więc zapraszamy do lektury:

PONIEDZIAŁEK, 20 lutego

Horizon Zero Dawn ocenione - Co prawda na premierę Horizon Zero Dawn musimy poczekać do 1 marca, ale embargo na publikacje recenzji tego tytułu już wygasło. I wszystko wskazuje na to, że PS4 doczekało się kolejnego dużego hitu, ponieważ najnowsza produkcja Guerrilla Games zbiera kapitalne oceny. Recenzenci podkreślają przede wszystkim, że to postapokaliptyczne RPG/gra akcji wypełnione zmechanizowanymi dinozaurami wyróżnia się tajemniczym światem, przepiękną oprawą graficzną, klimatyczną muzyką, ciekawą historią i satysfakcjonującą i wymagającą walką.

 

WTOREK, 21 lutego

Blizzard porzuca wsparcie starszych Windowsów - Koncern ogłosił, że jeszcze w tym roku zakończy wsparcie dla systemów operacyjnych Windows XP i Windows Vista w grach World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone i Heroes of the Storm. Jak potwierdził producent, wymienione gry przestaną po prostu działać na tych OS Microsoftu i gracze PC, którzy będą chcieli dalej się w nie bawić, będą zmuszeni do upgrade’u.

Blizzard

 

ŚRODA, 22 lutego

3 mln dolarów na koncie Pillars of Eternity 2 - Zbiórka pieniędzy na ten tytuł w crowdfundingowym serwisie Fig przekroczyła już 3 mln USD. Co więcej, kampania sequela tego uznanego RPG może pochwalić się największą ilością wspierających ten projekt w historii tej platformy. Warto też dodać, że osiągnięcie tak wysokiej kwoty pozwoli na realizację dodatkowych celów, w tym odnośnie związków.

 

CZWARTEK, 23 lutego

NieR: Automata na PC jeszcze nie teraz - NieR: Automata na PS4 zadebiutuje w Europie 10 marca, ale data premiery na PC nie została jeszcze potwierdzona przez Platinum Games. I jeśli ktoś liczył na to, że takowa pojawi się na rynku wraz z konsolowym wydaniem, to niestety może o tym zapomnieć, bo producent tego tytułu, Yosuke Saito, w ostatnio udzielonym wywiadzie przyznał, że wersja Steam może nieco się opóźnić.

nier-automata

 

PIĄTEK, 24 lutego

Dead Rising 4 w marcu zasili Steama - Capcom ogłosił właśnie, że Dead Rising 4 trafi w końcu na platformę Steam, co nastąpi już 14 marca. Oczywiście gra zadebiutowała na pecetach, podobnie jak konsolowa wersja na Xbox One, w grudniu ubiegłego roku, jednak na mocy umowy z Microsoftem trafiła jedynie do sklepu Windows 10, co mocno ograniczyło zainteresowanie tym tytułem na komputerach. By uczcić tę zapowiedź, japoński producent opublikował w sieci nowy materiał pozujący rozgrywkę z tej gry na PC.

 

SOBOTA, 25 lutego

Znamy wymagania Mass Effect: Andromeda - BioWare ujawniło już wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda i tym samym wszystkie zainteresowane osoby mają niecały miesiąc, by ewentualnie zmodernizować swój sprzęt pod kątem tego tytułu. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ.

 

NIEDZIELA, 26 lutego

Ubiosft banuje graczy For Honor - jak sama nazwa wskazuje, w For Honor wszystko musi być honorowe, dlatego koncern zdecydował się na banowanie oszukujących użytkowników swojej produkcji. Na razie jest to jakieś 400 osób, więc stosunkowo niedużo, ale zgodnie z zapowiedziami to dopiero początek akcji - brawo!

forhonor.ubisoft.com

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-02-26

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.