WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 8/2017

Poszkole

Witajcie w kolejny podsumowaniu tygodnia - tym razem upływającym pod znakiem jednej z najważniejszych premier roku, czyli Horizon Zero Dawn.

Jeśli w tygodniu nie mieliście czasu, żeby na bieżąco śledzić nasze newsy, to zapraszamy na "wiedzę w pigułce".

Jak już wspominaliśmy, w tym tygodniu doczekaliśmy się przede wszystkim premiery nowego dzieła Guerrilla Games, ale nie zabrakło też innych ciekawostek, jak choćby ujawnienie drugiej części Shadow of Mordor, nowa "wypożyczalnia" Microsoftu czy data premiery pecetowej wersji NieR Automata.

Zapraszamy do lektury:

PONIEDZIAŁEK, 27 lutego

Szokująca śmierć podczas maratonu grania -  w sieci dosłownie zawrzało, kiedy okazało się, że 35-letni Brian Vigneault zmarł w czasie 22-godzinnego maratonu z grą World of Tanks. E-sportowiec korzystał z platformy twitch.tv, żeby zebrać fundusze na cele charytatywne, a jego ostatni pomysł zakładał nieprzerwany 24-godzinny streaming na żywo. Niestety coś poszło nie tak, bo kiedy po 22 godzinach zrobił sobie przerwę na papierosa, to ... już z niej nie wrócił. Przyczyna jego śmierci nie jest znana.

YouTube

 

WTOREK, 28 lutego

Mordor nadchodzi ... już oficjalnie - amerykański sklep Target ujawnił przedwcześnie nadchodzący sequel Middle-earth: Shadow of Mordor, dlatego producenci zdecydowali się potwierdzić długo wyczekiwany tytuł. Dowiedzieliśmy się, że premiera planowana jest już na 25 sierpnia, a gra ukaże się zarówno na konsolach PS4 i Xbox One, jak i komputerach PC. W Śródziemie: Cień Wojny nasz bohater otrzyma nowy Pierścień Władzy, a poniższy zwiastun ujawnia, że oprócz Saurona pojawią się tu inne kultowe czarne charaktery z trylogii J.R.R. Tolkiena, w tym upiorne Nazgule, a nawet Barlog.

 

ŚRODA, 1 marca

Nadchodzi pierwsza gra w uniwersum Avatar - Ubisoft zapowiedział, że pracuje nad nową grą AAA osadzoną w uniwersum Avatar wykreowanym w filmie James Camerona. Jest to wynik współpracy francuskiego koncernu z Lighstorm Entertainment oraz Fox Interactive, a za samą grę odpowiadać będzie ekipa Massive Entertainment stojąca za zeszłorocznym The Division. Jak na razie nie poznaliśmy żadnych szczegółów odnośnie samej gry, poza tym, że jej akcja osadzona zostanie na księżycu Pandora.

 

CZWARTEK, 2 marca

Microsoft ujawnia Xbox Game Pass - Microsoft najwyraźniej pozazdrościł EA usługi EA Access i właśnie zapowiedział bardzo podobną ofertę dla użytkowników swojej konsoli Xbox One. A mowa o Xbox Game Pass, czyli specjalnym abonamencie, dzięki któremu zyskamy dostęp do ponad 100 gier (dedykowanych nowej konsoli i starszych, dostępnych na niej w ramach wstecznej kompatybilności). Warto zaznaczyć, że nowa usługa nie wymaga opłacania Xbox Live Gold, który jednak będzie nam potrzebny do korzystania z trybów sieciowych dostępnych gier. Więcej szczegółów TUTAJ.

343 Industries

 

PIĄTEK, 3 marca

Znamy datę premiery nowego NieRa na PC - Przypominamy, że gra wylądowała już w Japonii na PS4, a jej premiera na konsolę Sony na naszym rynku odbędzie się 10 marca. Producent (Platinum Games) jakiś czas temu potwierdził, że tytuł zaliczy opóźnienie na PC i obawialiśmy się, że to będzie dość długie, ale na szczęście gra trafi na „blaszaki” już 17 marca.

store.na.square-enix.com

 

SOBOTA, 4 marca

A w PlayStation Plus w marcu - podobnie jak miesiąc temu Sony późno podało zestaw gier, jaki znajdzie się w tym miesiące w ich usłudze. I nic dziwnego, bo ponownie ... przegrywa z Microsoftem, chociaż na PlayStation 4 zawitają platformówka Tearaway Unfolded oraz mieszanka tenisa i hokeja, czyli Disc Jam. Z kolei właściciele PlayStation 3 dostaną bijatykę Under Night In-Birth Exe: Late oraz strzelaninę Earth Defense Force 2025.

 

NIEDZIELA, 5 marca

Nintendo Switch z problemami na starcie - konsola zadebiutowała w tym tygodniu na rynku i zebrała naprawdę pochlebne opinie, ale japoński producent nie ustrzegł się pewnych problemów. I tak, zdarzają się egzemplarze, których ekrany permanentnie świecą się na pomarańczowo (w tym wypadku wystarcza reset systemu) lub na niebiesko (rozwiązanie nie jest jeszcze znane). Poza tym, część użytkowników donosi o migotaniu wyświetlacza , co sprawia, że musimy reklamować sprzęt, a zdarzają się także przypadki, że stacje dokujące nie są najlepiej spasowane z jednostką centralną i rysują ekran wsuwanej do nich konsoli. Sporo osób narzeka także na mało stabilną łączność kontrolerów Joy-con z konsolą, więc Nintendo ma nad czym pracować.

Nintendo

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-03-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.