WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piguła dla graczy 9/2017

Poszkole

Zapraszamy na kolejne niedzielne podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata gier.

Wiosna to w branży gier dość intensywny okres, więc za nami kolejny tydzień pełen ciekawych informacji, materiałów i zapowiedzi.

Zaczynamy od nowego wideo z Project CARS 2, które wygląda po prostu obłędnie, po drodze mamy rozgrywkę z nowej odsłony Shadow of Mordor, a tydzień kończy nam nowy zwiastun Andromedy, na którą wszyscy czekamy już z wypiekami na twarzy.

Miłej lektury i do zobaczenia za tydzień:

PONIEDZIAŁEK, 6 marca

Project CARS 2 na nowym wideo - Project CARS 2 to jedne z najbardziej wyczekiwanych wyścigów tego roku, szczególnie dla fanów symulatorów. I wygląda na to, że producent Slightly Mad Studios w przypadku sequela gry sprzed 2 lat mocno przyłożył się do optymalizacji wersji PC, a przynajmniej na to wskazuje wideo opublikowane przez Nvidię. Producent kart graficznych zamieścił na swoim kanale na YouTube nowy materiał ukazujący Project CARS 2, który uruchomiony został w 4K na ustawieniach Ultra.

 

WTOREK, 7 marca

Nadciąga Warhammer 40 000: Dawn of War III - W końcu poznaliśmy datę premiery Dawn of War III, na które jak się okazuje nie przyjdzie nam już długo czekać, bo tytuł zadebiutuje już 27 kwietnia i będzie dostępny tylko na PC. Twórcy obiecują nam świeże spojrzenie na gatunek RTS, a to za sprawą rozbudowanych kampanii fabularnych i wciągającej rozgrywki multiplayer. Przy okazji opublikowano nowy materiał z gry:

 

ŚRODA, 8 marca

Poznaliśmy datę premiery Outlast II - Outlast II, czyli sequel bardzo udanego tytułu z 2013 roku, zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Producent Red Barrels ujawnił, że gra doczeka się zarówno cyfrowego, jak i fizycznego wydania.W Outlast II wcielimy się małżeństwo dziennikarzy śledczych (Blake i Lynn Langermann) badających sprawę bardzo nietypowego morderstwa ciężarnej kobiety.

c6pyysxvaaete0p


CZWARTEK, 9 marca

Tak wygląda rozgrywka w Śródziemie: Cień Wojny -o trzymaliśmy jednak pierwszy materiał ukazujący rozgrywkę w Śródziemie: Cień Wojny i to w postaci ponad 16-minutowego wideo.W grze kolejny raz wcielimy się w postać Taliona, który tym razem będzie chciał podbić Mordor od środka i to przy wykorzystaniu jego „rdzennych” mieszkańców. W tym celu wykorzystamy pierścień, który pozwoli nam przeciągnąć orki i inne plugastwo na naszą stronę.

 

PIĄTEK, 10 marca

Rusza beta Gran Turismo Sport - Już niedługo otrzymamy okazję samodzielnego sprawdzenia Gran Turismo Sport, bo producent zapowiedział zamknięte beta testy dla tej produkcji. Warto przypomnieć, że te wyścigi na wyłączność dla PS4 zadebiutować miały na rynku w ubiegłym roku, ale przeciągające się prace sprawiły, że przesunięto premierę.Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty, ale beta testy rozpoczną się już za tydzień, bo 17 marca i w pierwszej kolejności dostęp do nich otrzymają Amerykanie. Potwierdzono jednak, że w późniejszym terminie podobna akcja przeprowadzona zostanie także w innych krajach.

maxresdefault

 

SOBOTA, 11 marca

Startuje Polska Liga Esportowa - Jeszcze nie opadły emocje po finałach IEM w katowickim Spodku, a już doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnego e-sportowego projektu na polskim rynku.Mowa tu o pierwszej Polskiej Lidzie Esportowej, która może się pochwalić rekordową pulą nagród wynoszącą aż 240 000 PLN. Organizatorzy podkreślają, że Polska Liga Esportowa to odpowiedź na potrzeby graczy, a także społeczności skupionej wokół League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive. Mecze będą prowadzone w formacie ligowym – każdy gra z każdym i walczy o punkty.

large_infografika_-_polska_liga_esportowa

 

NIEDZIELA, 12 marca

Jest zwiastun premierowy Andromedy - Powoli odliczamy dni do premiery, a żeby umilić nam ten czas twórcy opublikowali premierowy zwiastun koncentrujący się na historii. Materiał powstał w oparciu o przerywniki filmowe z samej gry i trzeba przyznać, że zrealizowany został bardzo profesjonalnie i efektownie. Przypominamy, że abonenci EA i Origin Access mogą rozpocząć ogrywanie Mass Effect: Andromeda nieco wcześniej, bo już 16 marca, natomiast oficjalna premiera odbędzie się na naszym rynku 23 marca. Gra dostępna będzie na PC, PS4, i Xbox One.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-03-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.