WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia #10

Just Jared

Witamy w kolejnym odcinku serialu naszej produkcji, którego celem jest dostarczenie Wam najciekawszych trailerów minionego tygodnia.

Jakoś tak się poukładało, że w minionym tygodniu znacznie więcej działo się w strefie filmowej, stąd też w naszym zestawieniu dużo więcej zwiastunów filmowych. Chociaż z drugiej strony część z prezentowanych filmów bazuje na grach.

Ukontentowani będą zapewne wielbiciele talentu oraz urody Natalie Portman i Emmy Watson. W naszym przeglądzie znajdziecie dwa zwiastuny filmów z ich udziałem. Fani najpotężniejszego goryla z Konga z pewnością chętnie zobaczą zapowiedź kolejnego filmu z jego udziałem. Zapowiada się oszałamiające widowisko z doborową obsadą.

Gracze „skazani” są na dwa trailery – jednak jesteśmy pewni, że na Mario zawsze patrzy się z wielką radością.

 

Oto rozkład jazdy na dzisiaj:

FILM

Kong Skull Island - Official Final Trailer

Fullmetal Alchemist

The Zookeeper's Wife - Official Trailer

Monster Trucks - Official Trailer #2

Hidden Figures - Official Trailer #2

Live by Night - Official Trailer

Jackie - Official Trailer

Patriots Day - Official Trailer #2

Beauty and the Beast - Official Trailer

Ghost in the Shell - Official Trailer

 

GRY

Super Mario Maker for Nintendo 3DS - Overview Trailer

Killing Floor 2 - zwiastun premierowy

 

Autor: Krzysztof Żołyński

archiwum newsów

2016-11-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 13

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.