WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 11/2017

Poszkole

Kolejny tydzień właśnie dobiega końca, więc zapraszamy na nasze filmowe podsumowanie.

Chociaż wiosenna zmiana czasu nie cieszy się zbytnią popularnością, bo zmusza nas do wcześniejszego wstawania, to i tak udało nam się przygotować dla Was najlepsze zwiastuny minionego tygodnia.

Znajdziecie tu między innymi nowy materiał z ciekawie zapowiadającego się "Valerian and the City of a Thousand Planets" odi Luca Bessona, który postanowił obsadzić w jednej z ról Rihannę.

Poza tym, w końcu doczekaliśmy się zwiastuna Ligi sprawiedliwości, czyli produkcji pełnej superbohaterów - Wonder Woman, Batman, Flash, Aquaman i Cyborg zapraszają do oglądania:

Daty premiery:

Valerian and the City of a Thousand Planets - 21 lipca

Słoneczny patrol - 26 maja

Liga sprawiedliwości - listopad

Strażnicy Galaktyki Vol.2 - 5 maja

Queen of the Desert - 2017

Kapitan Majtas - 26 maja

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-03-26

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.