WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 12/2017

Poszkole

W ubiegły piątek nie za bardzo było w czym wybierać, jeśli chodzi o premiery kinowe, ale ...

... już niebawem się to zmieni, bo nadchodzi kilka dużych interesujących produkcji, które możecie podejrzeć na naszym materiale.

Mijający tydzień przyniósł nam nowe zwiastuny takich hitów, jak Spider-Man Homecoming, TO, Gra o tron, Wojna o planetę małp czy Piraci z Karaibów 5: Zemsta Salazara.

Zapraszamy na krótki seans:

 

 

Premiery:

Spider-Man Homecoming - 7 lipca

TO - 8 września/17 marca

Gra o tron (sezon 7) - 17 lipca

Wojna o planetę małp - 14 lipca

Piraci z Karaibów 5: Zemsta Salazara - 26 maja

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-04-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.