WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 20/2017

Poszkole

Od piątku na ekranach możemy podziwiać Gal Gadot jako nieustraszoną Wonder Woman, a co przyniosą kolejne tygodnie?

Podobnie jak w przypadku doniesień ze świata gier, ubiegły tydzień nie przyniósł zbyt wielu emocjonujących zapowiedzi i musi nam wystarczyć kilka solidnych zwiastunów.

Możemy liczyć m.in. na nowe trailery ze Spider-Mana, Baby Drivera z Anselem Elgortem w roli tytułowej czy naszpikowanego gwiazdami Morderstwa w Orient Expressie.

Nie zabraknie również zdobywczyni Oscara, Kate Winslet w Pomiędzy nami góry czy The Little Hours, okrzykniętego najlepszym filmem o zakonnicach i kościele ostatnich lat.

 

Premiery:

Spider-Man: Homecoming - 7 lipca

Baby Driver - 7 lipca

Morderstwo w Orient Expressie - 24 listopada

Pomiędzy nami góry - 20 października

The Little Hours - 2017

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.