WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 21/2017

Poszkole

W tym tygodniu na fanów kina czekało kilka ciekawych i bardzo różnorodnych zapowiedzi.

Po pierwsze doczekaliśmy się nowych zwiastunów Mrocznej wieży z Idrisem Elbą w roli rewolwerowca Rolanda, a nie zabrakło również teasera nowego projektu Neilla Blomkampa, który trafi wyjątkową na kojarzoną z grami platformę Steam.

Poza tym, w sieci zadebiutowały zdradzający nieco za dużo fabuły materiał z nowego sezonu Gry o tron, zwiastun nowej animacji Pixaru, a także nowego serialu Netflixa, w którym zobaczymy Naomi Watts.

Zapraszamy do oglądania:

 

Premiery:

Mroczna wieża - 11 sierpnia

Volume 1 - ???

Gra o tron - 16 lipca

Coco - 24 listopada

Gypsy - 30 czerwca

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.