WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 22/2017

Poszkole

W tym tygodniu nasza uwaga koncentrowała się głównie na E3, ale ze świata filmu też wybraliśmy coś ciekawego.

Tydzień zaczęliśmy od pierwszego zwiastuna nowego filmu z superbohaterami Marvela, a mianowicie Black Panther, by później zapoznać się z premierowym zwiastunem Auta 3 i zapowiedzią krótkometrażowej animacji z bałwankiem Olafem.

Następne dni przyniosły zaś zwiastuny dwóch intrygujących produkcji, a mianowicie opartego na faktach Jungle z Danielem Radcliffem w roli głównej oraz Kidnap, w którym Halle Berry będzie walczyć o swoje porwane dziecko.

Zapraszamy do oglądania:

 

Premiery:

Black Panther - 16 lutego 2018

Auta 3 - 17 czerwca

Olaf’s Frozen Adventure - 22 listopada

Jungle - 3 sierpnia

Kidnap - 4 sierpnia

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-06-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.