WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 4/2017

Poszkole

Do finału Super Bowl pozostało już niewiele czasu, więc w sieci mamy mały wysyp nowych zwiastunów filmowych.

W tym tygodniu zadowoleni będą zarówno miłośnicy oglądania filmów na wielkim kinowym ekranie, jak i domowi fani seriali.

Doczekaliśmy się bowiem kolejnego materiału z nowych Transformersów oraz "Ghost in the Shell" ze Scarlett Johansson w roli głównej, możemy poczuć dreszczyk niepokoju w związku z trailerem "Rings", a także przyjrzeć się dojrzałemu wcieleniu Seleny Gomez w 'In Dubious Battle', gdzie gra u boku James Franco.

Co więcej, możemy przyjrzeć się nieco lepiej Rihannie w serialowej "Psychozie" oraz sprawdzić, co przygotowali dla nas twórcy "The Walking Dead" w drugiej części nowego sezonu.

Premiery:

In Dubious Battle- 17 lutego

Psychoza - 7 marca

Ghost in the Shell - 31 marca

The Walking Dead - 12 lutego

Tranformers: Ostatni rycerz - 23 czerwca

Rings - 3 lutego

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-02-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.