WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia #5

Titanfall 2

Oto najlepsze trailery z filmów, seriali i gier, jakie pojawiły się w minionym tygodniu - zebraliśmy je wszystkie specjalnie dla Was.

W minionym tygodniu sporo się działo, kilka ważnych premier i niespodziewanych zapowiedzi.

Fanom motoryzacji polecamy zapoznać się z trailerem nowego programu, prowadzącego przez ekipę z Top Gear.

Już wcześniej Amazon próbował podsycić nieco atmosferę wypuszczając parosekundowe teasery, ale teraz możemy w końcu zobaczyć właściwy zwiastun następcy Top Gear, serii do której przeszli Clarkson, Hammond i May. Jest pierwszy trailer The Grand Tour. Pierwszy odcinek pierwszego sezonu The Grand Tour debiutuje już 18 listopada, a program będziemy oglądać przynajmniej przez 3 lata, w trakcie których ma powstać 36 odcinków - każdy będzie trwał 70 minut i będzie go można oglądać w jakości 4K.

Jeśli chodzi o trailery związane z filmem, to w naszej redakcji najwięcej emocji wzbudziła premiera nowego serialu HBO, noszącego tytuł Westworld. Jeśli macie dostęp do tego kanału telewizyjnego i nie widzieliście pierwszego z dziesięciu odcinków, to szczerze polecamy – kawał doskonałego kina i doborowa obsada. Pozytywnym zaskoczeniem był też teaser filmu Piraci z Karaibów: Martwi głosu nie mają.

Z kolei wielbiciele gier wideo i fani Lary Croft, obowiązkowo powinni zobaczyć trailer premierowy najnowszej odsłony przygód seksownej pani archeolog, która trafia tym razem na konsole PlayStation 4.

A jakie są Wasze typy? Zechcecie podzielić się z nami swoim zdaniem?

 

Rozkład jazdy:

 

Filmy, seriale, TV.

The Grand Tour: The Official Trailer – 00:14-1:48

Westworld (2016) - trailer HBO – 1:48-4:05

Piraci z Karaibów: martwi głosu nie mają - polski zwiastun – 4:05-5:56

 

Gry

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration (trailer premierowy) – 5:56-9:09

Torment: Tides of Numenera – 9:09-11:33

Battlefield 1 (Intro do gry) – 11:33-15:04

Titanfall 2 – 15:04-17:55

 

Autor: Krzysztof Żołyński

archiwum newsów

2016-10-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.