WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 5/2017

Poszkole

Witajcie w kolejnych trailerach tygodnia, a tym razem naprawdę było w czym wybierać!

W związku z Super Bowl zostaliśmy wręcz zasypani nowymi materiałami filmowymi, więc musieliśmy je solidnie przebrać, żeby materiał nie trwał z godzinę :)

I tak, mamy dla Was między innymi coś z "Logana", "Wonder Woman", "Piratów z Karaibów 5" czy "Strażników Galaktyki Vol 2", a także mniej "superbohaterskie" klimaty, jak świetnie zapowiadający się film z Arnoldem Schwarzeneggerem czy Jamesa Franco w roli szalonego lekarza.

Zapraszamy do oglądania:

 

Premiery:

Logan - 3 marca

The Fate of the Furious - 21 kwietnia

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 26 maja

Aftermath - 7 kwietnia

Strażnicy Galaktyki Vol 2 - 5 maja

Wonder Woman - 2 czerwca

Słoneczny patrol - 12 maja

The Institute - 3 marca

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-02-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.