WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 6/2017

Poszkole

Przed nami kolejne filmowe podsumowanie tygodnia, więc zapraszamy do oglądania!

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się wielu nowych zwiastunów i podobnie jest w tym, chociaż trzeba zaznaczyć, że są to kolejne zapowiedzi produkcji, które już znamy.

Jeśli więc liczyliście na zupełnie nowe i zaskakujące tytuły, to musimy Was zmartwić, bo na liście znalazły się takie "dobrze znane" filmy, jak "Ghost in the Shell", "Strażnicy Galaktyki Vol.2", "Kong: Skull Island", a nawet reklama nowego Thora z udziałem Chrisa Hemswortha.

Może w przyszłym tygodniu będzie lepiej, trzymamy kciuki

 

Premiery:

Ghost in the Shell - 31 marca

Strażnicy Galaktyki Vol 2 - 5 maja

Kong: Skull Island - 9 marca

Piękna i Bestia - 17 marca

Thor: Ragnarok - 25 października

Power Rangers - 24 marca

Logan - 3 marca

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-02-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.