WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 7/2017

Poszkole

Po dwóch intensywnych tygodniach świat filmowy trochę przycichł, ale i tak znaleźliśmy dla Was kilka ciekawych materiałów.

W związku z Super Bowl nastąpił prawdziwy wysyp nowych zwiastunów, więc teraz musiało przyjść delikatne spowolnienie, ale kilka materiałów zasługuje na naszą uwagę.

A mowa na przykład o ciekawie zapowiadającym się serialu z żoną Justina Timberlake'a, Jessicą Biel, czyli "The Sinner" czy wojskowym thrillerze "Mine" z Armie Hammerem, który ma nam coś do udowodnienia po fatalnym "Jeźdźcu znikąd".

Poza tym, tradycyjnie już dostaliśmy nowe wideo z "Pięknej i Bestii", "Obcego: Przymierze" czy "Króla Artura: Legendy miecza" - miłego oglądania:

Premiery:

Song to Song - 17 marca

The Sinner - ???

Mine - ???

Piękna i Bestia - 17 marca

Król Artur: Legenda miecza - 12 maja

Obcy: Przymierze - 19 maja

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-02-26

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.