WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia #8

Sony

Zapraszamy do oglądania cotygodniowego zestawienia najlepszych trailerów z filmów, seriali oraz gier.

Przygotowaliśmy dla Was najciekawsze zapowiedzi, jakie się ostatnio pojawiły. Zapraszamy do oglądania!

Gracze z pewnością pamiętają o nadchodzącej premierze PlayStation 4 PRO, czyli dopakowanej mocą wersji konsoli Sony. Na tydzień przed tym jak trafi do sklepów warto więc zapoznać się z zawartością pudełka.

Jeśli lubicie klocki Lego i Batmana to ucieszy Was zapewne fakt, że powstaje właśnie nowy miks obu tych światów w postaci Lego Batman Movie.

 

Oto rozkład jazdy na dzisiaj:

GRY

PS4 Pro Unboxing - 4K And HDR Gaming

Space Hulk_ Deathwing - 'Enter the Space Hulk' Trailer

Dishonored 2 - ‘Book of Karnaca’ Narrative Video

FILMY

The Lego Batman Movie - Official Trailer #2

Renegades - Official Trailer

Sing - Official Trailer #2

Gifted - Official Trailer

 

Autor: Krzysztof Żołyński

archiwum newsów

2016-11-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 8

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.