WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 8/2017

Poszkole

Za nami kolejny owocny tydzień filmowych zapowiedzi i zwiastunów, więc zapraszamy do oglądania.

W kinach już najnowsza część Wolverine'a, na którą wszyscy czekaliśmy i wszystko wskazuje na to, że "Logan" to jeden z najlepszych filmów z uniwersum X-Men.

Nowy tydzień przyniósł jednak trailery kolejnych produkcji, którymi będziemy się cieszyć w tym i przyszłym roku - mamy np. materiał z nowego King Konga, Obcy: Przymierze czy Strażników Galaktyki Vol. 2.

Nie zabrakło również całkowitych nowości, jak netflixowy film War Machine z Bradem Pittem w roli głównej czy ... pierwszej zajawki Deadpoola 2!

 

Premiery:

Kong: Skull Island - 10 marca

Obcy: Przymierze - 19 maja

Strażnicy Galaktyki Vol. 2 - 5 maja

War Machine - 26 maja

Ligia sprawiedliwości - 17 listopada

Deadpool 2 - 12 stycznia 2018

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-03-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.