WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia #9

Dishonored 2

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was specjalny materiał filmowy, w którym znajdziecie najlepsze trailery z gier, filmów i seriali z całego tygodnia.

Mamy ciekawostkę dla wielbicieli kina - zapowiedziano kontynuację Pacific Rim 2!

To, że powstanie kontynuacja filmu Pacific Rim, wiadomo było w zasadzie w chwilę po premierze, jednak od 2013 roku na drodze do realizacji projektu stawały przeróżne przeszkody - wreszcie po trzech latach udało się i jest komunikat o rozpoczęciu zdjęć.

Z kolei graczom polecamy trailery przypominające o premierach Dishonored 2 oraz Watch Dogs 2.

Oto rozkład jazdy na dzisiaj:

 

GRY

Dishonored 2 - Official Launch Trailer

Assassin's Creed The Ezio Collection Gameplay Comparison

Watch Dogs 2 - Launch Trailer

Mirosław Hermaszewski z powrotem w kosmosie w grze Call of Duty Infinite Warfare

Mass Effect Andromeda – Oficjalny zwiastun N7 Day 2016

FILM

Rogue One A Star Wars Story - Official International Trailer

Valerian and the City of a Thousand Planets - Official Teaser Trailer

Underworld Blood Wars - Official International Trailer

Pacific Rim - Official Main Trailer

 

Autor: Krzysztof Żołyński

archiwum newsów

2016-11-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 21

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.