WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trailery tygodnia 9/2017

Poszkole

Na ekranach kin sporo się dzieje, ale w świecie zwiastunów obserwujemy małą zadyszkę ...

Tym razem będzie krótko i na temat, bo zwiastunów było dosłownie pięć - najwyraźniej wszyscy producenci byli zajęci oglądaniem w kinie "Logana" :)

Muszą nam więc wystarczyć nowe materiały z takich produkcji, jak Life, Gra o tron, Geostorm, Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara i Fate of the Furious.

Jedyną nowością  w tym zestawieniu jest Geostorm z Gerardem Butlerem, więc poświęcimy mu klika słów - głównym bohaterem jest inżynier, który musi odnaleźć i naprawić usterkę okołoziemskiej sieci satelitów kontrolujących pogodę na naszej planecie, bo ktoś zamierza wykorzystać narastający chaos do zabicia prezydenta Stanów Zjednoczonych.

A teraz zapraszamy do oglądania:

 

Premiery:

Life - 24 marca

Gra o tron - 16 lipca

Geostorm - 2017

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara - 26 maja

Fate of the Furious - 14 kwietnia

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-03-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.