WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

50 Cent - Justin Bieber jest jak Michael Jackson!

50 Cent Justin Bieber

Reuters/Forum

Słynny raper wyznał, że jego zdaniem problem obecnego Biebsa przypominają mu to, z czym zmagał się MJ przed śmiercią.

50 Cent przyznał w ostatnim wywiadzie, że jego zdaniem Justin Bieber ma takie same problemy ze sławą jak król popu, chociaż ten był wyraźnie starszy, gdy zaczęły go one przytłaczać.

Jak twierdzi: - On przechodzi właśnie te fazy sławy, które potrafią zniszczyć – dorasta i uczy się z nimi żyć, ale jest ciężko … to jak problemy późnego Michaela Jacksona, bo jest gwiazdą od bardzo dawna.

- Na szczęście wszyscy stają się trochę odporniejsi i silniejsi, kiedy jestem w pobliżu, więc staram mu się jakoś pomóc – musi przez to przejść zwycięsko, jest za dobry na porażkę!

 

Just Jared

archiwum newsów

2016-08-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.