WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

50 Cent - Zayn Malik jest "hot"?!

50 Cent Zayn Malik

Reuters/Forum

Raper coraz częściej zaskakuje nas swoimi tekstami i postawą, dziś na przykład dowiadujemy się, że były członek 1D jest "hot".

Raper wyznał właśnie, że bardzo chciałby poznać Zayna Malika, ponieważ jego zdaniem piosenkarz jest naprawdę “hot”- o co mu konkretnie chodzi?

50 Cent wyjaśnił, że były członek One Direction ma mnóstwo potencjału i talentu, a także odwagi – bo przecież rzucił świetnie płatną „pracę”, co zwiastuje mu długą i pomyślną karierę.

Jak twierdzi: - One jest hot. Jeszcze go nie poznałem, ale podoba mi się sam pomysł – to nie żarty, on jest naprawdę hot. Powtórzę jeszcze raz, jeśli marzy o karierze w rapie, to z pewnością mu się uda, a ja u w tym pomogę.

Just Jared

Myślicie, że 50 Cent próbuje zarobić na Zaynie?

***

Jak ma na imię mama tej wielkiej gwiazdy? Sprawdź się w QUIZIE!

archiwum newsów

2015-05-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.