WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

50 Cent jeszcze nie zrezygnował z Zayna

50 Cent Zayn Malik

Reuters/Forum

Jeśli wydawało się Wam, że raper odpuścił możliwą współpracę z młodym piosenkarzem, to byliście w błędzie – 50 Cent tak łatwo się nie poddaje.

Raper poinformował, że bardzo chciałby wejść do studia z byłym członkiem One Direction i robi wszystko, co w jego mocy, żeby do tego doszło.

Jak twierdzi w wywiadzie dla brytyjskiego Daily Star Online: - Były już pewne rozmowy, które mają doprowadzić nas do celu, czyli wspólnej pracy w studio.

- Mam nadzieję, że zakończą się pozytywnie, bo bardzo cenię Zayna i jego muzykę – moim zdaniem idealnie pasowalibyśmy do siebie w studio, zresztą może się o tym przekonacie.

Just Jared

archiwum newsów

2015-08-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.