WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

A dziś do kina na … 15/2017

pixabay.com

Za oknem piękne słońce, więc tym razem z pewnością będzie duży dylemat - kino czy grillowanie :)

My podpowiadamy ... oczywiście kino, szczególnie że na wielkie ekrany wchodzą dwie ciekawe propozycje.

A mowa o filmie "Krąg", w którym grają znani i lubiani Emma Watson i Tom Hanks, a także "Jutro będziemy szczęśliwi" z udziałem Omara Sy, który skradł nasze serca piękną i wzruszającą kreacją w obrazie "Nietykalni".

Krąg

Porywający thriller na podstawie światowego bestsellera Dave’a Eggersa, określanego przez „The New York Times” mianem książki proroczej. W ekranizacji powieści uderzającej w globalne potęgi internetowe pokroju Google i Apple występują dwukrotny zdobywca Oscara, Tom Hanks oraz młode gwiazdy „Harry’ego Pottera” i „Gwiezdnych Wojen” – Emma Watson i John Boyega.

 

Jutro będziemy szczęśliwi

Zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba. Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze - znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się, ale los ma wobec niego zupełnie inne plany.

 

 

Autor: Karolina Majchrzak

archiwum newsów

2017-05-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.