WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Adam Lambert i rekord 'Welcome To The Show'

Adam Lambert

Just Jared

Piosenkarz ma powody do zadowolenia, bo jego nowy singiel osiągnął bardzo ważny kamień milowy w serwisie YouTube.

Adam Lambert podzielił się z nami klipem do 'Welcome To The Show' dokładnie 7 lipca, a teraz teledysk może się już pochwalić wynikiem ponad miliona wyświetleń (konkretniej  1 013 259).

Piosenkarz z pewnością jest zadowolony z takiego obrotu spraw, bo jak sam wyjaśniał wcześniej, ten teledysk był dla niego bardzo osobistym i emocjonalnym projektem:

- Po raz pierwszy sam produkowałem własny teledysk, ale z pomocą moich przyjaciół I wieloletnich współpracowników dałem radę. Opracowaliśmy dokładnie takie wideo, jakie chcieliśmy – to był właściwy czas i miejsce, by to zrobić.

archiwum newsów

2016-07-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.