WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Adam Lambert zmierzy się z Georgem Michaelem

Adam Lambert

Just Jared

To właśnie młody piosenkarz będzie musiał zmierzyć się z ikonicznym „Faith” podczas finału „Greatest Hits” stacji ABC.

Dwugodzinne show zostanie wyemitowane dziś i będzie można w nim zobaczyć również Arianę Grande, która wykona dwie piosenki Whitney Houston.

Co więcej, na scenie pojawi się też Celine Dion, żeby wykonać swój wielki hit z filmu „Titanic”, czyli „My Heart Will Go On”. 

Przy okazji piosenkarz wrzucił na swojego Instagram fotkę, na której jest ucharakteryzowany do swojej nowej roli w nowej produkcji 'Rocky Horror Picture Show' – pierwszy odcinek 20 października!

 

Eddie. #rockyhorrorpictureshow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ADAMLAMBERT (@adamlambert)

archiwum newsów

2016-08-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.