WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Adam Levine i Big Boi w klipie 'Mic Jack'

Big Boi Adam Levine

Just Jared

Pod koniec kwietnia poznaliśmy sam singiel, a teraz przyszła pora na teledysk.

Piosenka "Mick Jack" pochodzi z trzeciego solowego krążka - BOOMIVERSE - rapera znanego z Outkast, który zadebiutuje w czerwcu.

Sześciokrotny zwycięzca Grammy Award i wizjonerski hip-hopowy producent ujawnił już dwa nowe utwory, które zapowiadają album - jeden z nich to właśnie wspomniany duet z Adamem Levine, który dziś doczekał się klipu.

Numer wyprodukowany przez DJ-a Dahiego, znanego ze współpracy z Kendrickiem Lamarem i Drakiem oraz DJ-a Khalida (Eminem, A$AP Rocky), łączy niepodrabialny flow Big Boia z porywającym, chwytliwym refrenem zaśpiewanym przez wokalistę Maroon 5.

archiwum newsów

2017-05-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.