WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Adele na dobre kończy z trasami koncertowymi?

Adele

Just Jared

Wygląda na to, że fani piosenkarki i jej występów na żywo nie mają dziś powodów do radości …

Adele poinformowała bowiem w specjalnym liście/oświadczeniu, że prawdopodobnie nie pojedzie już w kolejną trasę koncertową, a wszystko to na finiszu jej obecnego tour.

W odręcznej notce do fanów czytamy m.in: - A więc jesteśmy tu po 15 miesiącach w drodze. Zabraliśmy tę trasę do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Europy, Ameryki, Australii i Nowej Zelandii. Bycie w trasie to osobliwa sprawa i nie do końca do mnie pasuje. Jestem bardzo domowym typem i cieszą mnie drobne rzeczy.

- Zrobiliśmy już 119 ze 123 zaplanowych koncertów, a te ostatnie 4 chciałabym zagrać w Londynie, bo nie wiem, czy kiedykolwiek pojadę jeszcze w trasę, więc te chcę zagrać w domu. Dziękuję za przybycie i całą miłość i życzliwość. Zapamiętam to do końca mojego życia. Kocham Was. Adele

Myślicie, że to naprawdę koniec?

 

archiwum newsów

2017-06-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.