WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Adele ujawnia 'When We Were Young'

Adele

beaumontenterprise.com

Piosenkarka postanowiła podzielić się z nami nową piosenką wcześniej niż zapowiadała.

Wcześniejsze zapowiedzi sugerowały, że wszystko usłyszymy najwcześniej w piątek, bo wtedy wypada premiera nowej płyty Adele, ale ... nową piosenkę dostaliśmy już dziś.

Co więcej, to nawet teledysk, w którym możemy oglądać piosenkarkę w studio, gdzie towarzyszy jej cały zespół - wspólnie wykonują piosenkę 'When We Were Young'.

Przypominamy, że to już drugi singiel z płyty "25", a pierwszym było "Hello", które szturmem zdobyło listy przebojów na całym świecie.

 

Just Jared

archiwum newsów

2015-11-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.